Актуальна інформація

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті Дніпропетровського РЦОЯО триває з 01 листопада до 15 грудня 2014 року.
Детальну інформація щодо участі у пробному ЗНО розміщено у розділі "Пробне ЗНО 2015", також пропонуємо ознайомитися з відеопрезентацією Пробне ЗНО 2015. Прагни знати більше!

ЗНО–2015: до чого готуватися?

У 2015 році вступ до вищих навчальних закладів здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.
Важливо: усі цьогорічні випускники загальноосвітніх навчальних закладів – 11-класники (незалежно від того, планують вони вступати до вищих навчальних закладів чи ні) складатимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання базового рівня. Результат буде зараховано до атестата.
Для вступу можна використовувати лише Сертифікати з результатами ЗНО 2015 року!

Цьогорічні тести з української мови і літератури та математики матимуть два рівні складності: базовий та поглиблений.
Щодо вибору предметів…
Зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися з 12 предметів. Кожен учасник тестування може обрати для складання не більше 4-х предметів, з яких один – українська мова і література.
Звертаємо увагу: тест з української мови і літератури є обов’язковим для вступу.
Як здійснити вибір предметів:
1) треба визначитися зі спеціальністю та напрямом навчання;
2) звернутися після 1 грудня до приймальної комісії вищого навчального закладу (до якого плануєте вступати) та з’ясувати перелік необхідних для вступу предметів, а також потрібний рівень складності тестів.
Звертаємо увагу: необхідний для вступу рівень складності тестів визначає вищий навчальний заклад.

Корисний коментар:
– Результати тесту базового рівня унеможливлюють вступ туди, де потрібен результат тесту поглибленого рівня. В свою чергу, результат роботи поглибленого рівня буде мати дві окремі рейтингові оцінки: за поглиблений тест та базовий. Тобто, учасник, який виконував роботу поглибленого рівня, може використовувати під час вступу результати як поглибленого, так і базового рівнів складності.
Щодо результатів…
Для кожного предмета встановлюватиметься «пороговий бал», який визначатиме, склав абітурієнт тест чи не склав. Встановлюватиметься цей показник експертною комісією після проведення кожного з тестувань. Ті абітурієнти, які подолають поріг, тобто успішно складуть тест, отримають результат у двох шкалах:
– тестовій – показує кількість набраних балів з числа можливих,
– рейтинговій (100-200 балів) – показує місце результату серед інших результатів.

Крім цього, 11-класники, які складатимуть ДПА з української мови отримають окремий результат за 12-бальною шкалою, який буде зараховано до атестата.
Робота поглибленого рівня матиме дві окремі рейтингові оцінки: за поглиблений тест і за базовий. Таким чином, учасник, який складе тест поглибленого рівня, має право скористатися під час вступу результатом базового тесту і поглибленого.
Щодо підготовки…
Під час підготовки рекомендуємо спиратися на:
1) шкільні підручники,
2) характеристики та програми ЗНО. Сертифікаційні роботи (далі – тести) укладаються відповідно до програм ЗНО 2015 року, затверджених Міністерством освіти і науки України.
3) тести минулих років, які розміщено на сайтах регіональних центрів.
Перевіреним та ефективним способом підготовки є ПРОБНЕ ЗНО, участь у якому може взяти кожен, хто бажає вступати до вищих навчальних закладів: учні 10 та 11 класів, випускники минулих років. Участь у пробному тестуванні дає можливість відчути та зрозуміти, як проходить ЗНО, ознайомитися з рівними рівнями тестів та скорегувати підготовку. Щоб взяти участь у пробному тестуванні, необхідно зареєструватися до 15 грудня на сайті відповідного регіонального центру.


Новини

19 листопада 2014 року

Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднено демонстраційні варіанти сертифікаційних робіт базового та поглибленого рівнів з української мови і літератури та математики. Матеріали розміщено на нашому сайті в розділі "Підготовка до ЗНО".

19 листопада 2014 року

На нашому сайті в розділі "ЗНО 2015" розміщено корисну інфографіку "Вступ-2015: як формуватиметься конкурсний бал вступника", підготовлену ВГО "Громадянська мережа «ОПОРА»".

14 листопада 2014 року

Протягом листопада в рамках інформаційної кампанії Дніпропетровський регіональний центр проводить низку заходів. Працівники центру беруть участь у днях відкритих дверей ВНЗ, зустрічаються з учнівською, батьківською та педагогічною громадськістю ЗНЗ Дніпропетровської та Запорізької областей.

13 листопада 2014 року

Міністерством освіти і науки України опубліковано наказ № 1172 від 15.10.2014 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України за № 1390 / 26167 04 листопада 2014 року) "Про умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2015 році. Детальніше...

10 листопада 2014 року

Змінено адресу та номер телефону інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти.

Нова адреса: вул. Юрія Коцюбинського, 5, м. Київ, 04053

Телефон інформаційної підтримки: (044) 486-09-62.

07 листопада 2014 року

На нашому сайті в розділі "Підготовка до ЗНО" розміщено оновлену програму ЗНО з історії України. Детальніше...

07 листопада 2014 року

Міністерством освіти і науки України змінено програму ЗНО з історії України. Відповідний наказ розміщено на нашому сайті у розділі "Законодавство".

03 листопада 2014 року

Шановні абітурієнти! Ознайомтеся з презентацією "ЗНО 2015. Що новенького? та Пробне ЗНО 2015. Прагни знати більше!". Детальніше...

03 листопада 2014 року

Шановні абітурієнти! Ознайомтеся з пам'яткою "Реєструємось для участі у пробному ЗНО 2015". Детальніше...

Архів новин


 

Наш телефон

Гаряча лінія

056-790-24-99

Працює з пн-чт з 09-00 до 18-00,

пт: 9-00 - 16-45.

Перерва з 13-00 до 13-45ПедПРЕСА


Україна Єдина

Персональні сторінки абітурієнтів

Група ВК

Шукайте нас на Facebook

Шукайте нас на Facebook:

Регіон обслуговування

Регіон обслуговування

Зараз на сайті

На даний момент 225 гостей на сайті