Актуальна інформація

До уваги представників громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та ЗМІ!

Дніпропетровським РЦОЯО продовжує реєстрацію представників громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та ЗМІ для здійснення громадського спостереження за проведенням ЗНО у пунктах тестування на території Дніпропетровської та Запорізької областей. Детальніше…


Запрошення-перепустки вже на інформаційних сторінках!

На Ваших інформаційних сторінках розміщені запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з іноземних мов, російської мови та математики. Звертаємо увагу, що в 2015 році вони НЕ надсилаються поштою. Запрошення-перепустку слід самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.


Чергове засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти відбудеться 28 травня 2015 року за адресою: м. Київ, вул. Юрія Коцюбинського, 5 (третій поверх). Початок о 09.30.

На засіданні розглядатимуться апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Список осіб, заяви яких розглядатимуться на засіданні, розміщено ТУТ


Список осіб, апеляційні заяви яких розглянули на засіданні апеляційної комісії раніше. Детальніше…


Інформація за наслідками розгляду регламентною комісією Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти звернень громадян щодо реєстрації на додаткову сесію (станом на 13.05.2015)


Якщо Ви не отримали лист з Сертифікатом поштою, радимо ознайомитися з переліком осіб, Сертифікати яких повернулися з поштових відділень або зберігаються за бажанням абітурієнтів у Дніпропетровському центрі оцінювання якості освіти.


Шановні абітурієнти!

Додаткова сесія з української мови і літератури відбудеться 09.06.2015. Пункти проведення ЗНО для проведення додаткової сесії ЗНО створюються, як правило, в обласних центрах.

Інформація щодо місця та часу проведення додаткової сесії ЗНО з української мови і літератури зазначатиметься на інформаційних сторінках абітурієнтів, створених на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua).


Для отримання інформації щодо суми отриманого доходу за договорами цивільно-правового характеру, укладеними з ДпРЦОЯО, та суми утриманого податку на доходи необхідно пройти за посиланням та увести ІНН. http://test.dneprtest.dp.ua/INN/


Новини

25 травня  2015 року

Оновлено розділ "Маршрути проїзду до ПТ" на нашому сайті.

21 травня  2015 року

На інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщено запрошення-перепустки з іноземних мов, російської мови та математики.

15 травня  2015 року

Дніпропетровським РЦОЯО розпочато виготовлення та видачу копій сертифікаційних робіт з української мови і літератури

13 травня  2015 року

На інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщені результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть 13 травня. У разі незгоди з отриманим результатом Ви маєте право подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів ЗНО з української мови і літератури подані до 24 год 00 хв 17 травня 2015 року. Детальніше...

12 травня  2015 року

Дніпропетровським РЦОЯО розпочато внесення змін до бази даних абітурієнтів, які зареєєструвалися для участі в ЗНО 2015 року

12 травня  2015 року

8 травня відбулися засідання фахової предметної комісії з української мови та апеляційної комісії Українського центру оцінювання якості освіти, на яких розглядалося питання про завдання №29-33 тесту з української мови і літератури. На підставі ухвали фахової предметної комісії та психометричних характеристик завдань апеляційна комісія прийняла такі рішення: завдання до тексту Г. Пагутяк «Маленький шлях – не для людей…» не враховувати під час визначення результатів державної підсумкової атестації;  за виконання завдань №29, 31, 32 усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання зарахувати 1 (один) бал; завдання №30, 33 оцінювати за відповідями, визначеними фаховою предметною комісією з української мови.

Архів новин


 

Наш телефон

Гаряча лінія

056-790-24-99

Працює з пн-чт з 09-00 до 18-00,

пт: 9-00 - 16-45.

Перерва з 13-00 до 13-45ПедПРЕСА

Україна Єдина


Відповіді на ЗНО 2015

Таблиці переведення

Шукайте нас на Facebook

Шукайте нас на Facebook:

Група ВК

Регіон обслуговування

Регіон обслуговування

Зараз на сайті

На даний момент 506 гостей на сайті