gototopgototop

Актуальна інформація

До уваги учасників ЗНО!

На Ваших інформаційних сторінках вже розміщені запрошення-перепустки для участі в ЗНО 24 квітня 2015 року з української мови і літератури. Запрошення-перепустки з інших предметів з’являться пізніше, про що буде додатково повідомлено на нашому сайті.

Запрошення-перепустку слід самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Звертаємо увагу, що в 2015 році запрошення-перепустки не надсилатимуться поштою.


Визначення результатів ПРОБНОГО ЗНО

Після тестування Ви мали отримати

– зошит (-ти) з тестовими завданнями пробного ЗНО;

– бланк (-ки) відповідей;

– бланки з правильними відповідями та методику визначення результатів (після завершення процедури пробного тестування);

Для того, щоб визначити власні результати пробного ЗНО Вам необхідно зайти в «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» , натиснути червону кнопку «Отримання результатів» та заповнити запропоновану форму. Це має зробити кожен учасник Пробного тестування з усіх куточків України, щоб можна було побудувати рейтингову шкалу та визначити місце кожного учасника серед інших в рейтингових балах.

Детальну інформацію щодо результатів пробного ЗНО буде надано на початку квітня.


У суботу, 28 березня відбудеться ПРОБНЕ ЗНО!

Учасниками ПРОБНОГО ЗНО є особи, які зареєструвалися у відведені строки та вчасно сплатили за участь у тестуванні.

З 2-го березня в Особистих кабінетах розміщено запрошення-перепустки, їх необхідно роздрукувати. У запрошеннях-перепустках зазначено дату, час та адресу пункту ПРОБНОГО тестування.

Якщо Ви зареєструвалися та сплатили за участь у ПРОБНОМУ ЗНО, але не можете зайти до Особистого кабінету, телефонуйте до нас за телефоном (056) 790 18 64 або скористайтеся формою відновлення паролю.

Для більш легкого пошуку пунктів ПРОБНОГО ЗНО на нашому сайті розміщено орієнтовні маршрути доїзду до них та карти.

Для того, щоб зайти до пункту ПРОБНОГО тестування треба мати при собі:

- паспорт (свідоцтво про народження);

- запрошення-перепустку;

- квитанцю про сплату вартості послуг за проведення Пробного ЗНО*.

* якщо квитанція не збереглася, достатньо взяти із собою паспорт та запрошення-перепустку.

УВАГА! Рівно о 10:50 двері пункту Пробного ЗНО буде зачинено!

Якщо з якоїсь причини учасник не зможе бути присутнім на ПРОБНОМУ тестуванні, він має право протягом трьох робочих днів звернутися до пункту тестування, у якому мав скаладати тестування, та отримати усі тестові матеріали.

Наголошуємо, що у разі відсутності на тестуванні кошти НЕ повертаються!


Інформація для осіб, які проживають або проживали на територіях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження

Для осіб, які проживають або проживали на окупованій території (Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) і територіях, де здійснюється антитерористична операція, термін реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні ПРОДОВЖЕНО до 20 квітня 2015 року. Детальніше...

Особи, які зареєструються з 21 лютого до 20 квітня, братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури під час додаткової сесії (09 червня 2015 року),  з інших предметів – під час основної сесії.

Для осіб із указаних територій, які через поважні причини не зможуть взяти участь у додатковій сесії з української мови і літератури 09 червня 2015 року, повторну додаткову сесію з цього предмета буде проведено 27 червня 2015 року.

Учні із зазначених територій, які мають бажання отримати документ про освіту державного зразка, можуть подавати заяви на навчання до будь-якої з цих шкіл.

Опорні школи, які здійснюють навчання за екстернатною формою учнів із окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та непідконтрольних українській владі територій Донецької і Луганської областей. Детальніше...


Для отримання інформації щодо суми отриманого доходу за договорами цивільно-правового характеру, укладеними з ДпРЦОЯО, та суми утриманого податку на доходи необхідно пройти за посиланням та увести ІНН.

http://test.dneprtest.dp.ua/INN/


Новини

28 березня 2015 року

28 березня відбулося Пробне ЗНО з іноземних мов, біології, географії, історії України, математики, російської мови, фізики, хімії. Для його проведення було задіяно 36 пунктів тестування у Дніпропетровській та 13 – у Запорізькій області. Для складання тестування з вищезазначених предметів зареєструвалися  7364 особи з Дніпропетровської області та 2522 – із Запорізької, з яких не з’явилися на пункти тестування 556 та 267 осіб відповідно.

На пунктах пробного тестування присутні представники громадської організації «Час молодих», які спостерігають за дотриманням процедури Пробного ЗНО.

Про порушення процедури інформація ще не надходила.

23 березня 2015 року

21 березня відбулося Пробне ЗНО з української мови і літератури. Для його проведення було задіяно 38 пунктів тестування у Дніпропетровській та 14 – у Запорізькій області. Для складання тестування з цього предмета зареєструвалися  8643 особи з Дніпропетровської області та 3218 – із Запорізької, з яких не з’явилися на пункти тестування 364 та 150 осіб відповідно.

Шістьма учасниками було порушено процедуру Пробного ЗНО, через що вони дочасно були видалені з пунктів тестування. У всіх було виявлено мобільні телефони.

13 березня 2015 року

На нашому сайті розміщено можливі схеми та маршрути доїзду до пунктів Пробного ЗНО для попереднього ознайомлення та подальшого самостійного планування маршрутів. Детальніше…

2 березня 2015 року

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО розміщено запрошення-перепустки.

24 лютого 2015 року

МОН затверджено форму довідки, що видаватиметься випускникам з Криму і непідконтрольних територій Донбасу для проходження ЗНО. Детальніше...

12 лютого 2015 року

ДПтС України уклало Угоду про співробітництво з Українським центром оцінювання якості освіти з метою забезпечення конституційних прав осіб, які тримаються в установах ДПтС України та вирішення питань, пов’язаних з організацією і проведенням зовнішнього незалежного оцінювання засуджених та осіб, узятих під варту. Угодою визначено, що реєстрація участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року для засуджених та осіб, узятих під варту, розпочнеться 1 квітня та триватиме до 30 квітня.

11 лютого 2015 року

Сьогодні на «Освітньому порталі» опубліковано статтю директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука про особливості визначення результатів ЗНО 2015, зокрема поріг «здав»/«не здав», та оголошено про початок конкурсного відбору педагогічних та науково-педагогічних працівників, які бажають працювати у експертних комісіях. Ознайомитися зі статтєю можна за посиланням.

Архів новин


 

Наш телефон

Гаряча лінія

056-790-24-99

Працює з пн-чт з 09-00 до 18-00,

пт: 9-00 - 16-45.

Перерва з 13-00 до 13-45ПедПРЕСА

Україна Єдина


Реєстрація на ЗНО 2015

Група ВК

Шукайте нас на Facebook

Шукайте нас на Facebook:

Регіон обслуговування

Регіон обслуговування

Зараз на сайті

На даний момент 133 гостя на сайті