Актуальна інформація

До уваги абітурієнтів, котрі не можуть подати до приймальних комісій сертифікати ЗНО через втрату/пошкодження сертифіката або зміну у персональних даних

Міністерство освіти і науки України повідомило про подовження прийому заяв на вступ приймальними комісіями до 2 серпня 2015 року у зв’язку із тимчасовою неможливістю виготовлення дублікатів сертифікатів та внесення змін до персональних даних абітурієнтів Українським центром оцінювання якості освіти.

У МОН надали наступні роз’яснення:

для вступників, які зазначили помилкову дату народження при реєстрації  для проходження ЗНО, створено умови для подання заяви незалежно від вказаної дати. Прохання звертатися безпосередньо до приймальних комісій.

у разі зміни вступником прізвища, імені, по батькові після проходження ЗНО, подати заяву на вступ можна при безпосередньому зверненні до приймальної комісії ВНЗ, надавши додатково до визначеного переліку документ, що підтверджує факт зміни прізвища, імені або по батькові.

у разі втрати або пошкодження сертифікату ЗНО до приймальної комісії взамін нього може бути подано довідку Українського або регіонального центру оцінювання якості освіти про підтвердження факту проходження ЗНО.

Дніпропетровський РЦОЯО звертає увагу, що для отримання такої довідки, абітурієнт має надати дані сертифіката.

вступникам, апеляційні заяви на результати ЗНО яких знаходяться на розгляді в УЦОЯО, рекомендуємо подавати заяви на вступ до приймальних комісій. Апеляційні заяви будуть розглянуті найближчим часом апеляційною комісією, конкурсний бал буде перераховано автоматично.

Відповідні роз’яснення надано приймальним комісіям. Завантажити…


Увага!

Із технічних причин Український та регіональні центри оцінювання якості освіти тимчасово не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, виготовляти дублікати сертифікатів та довідки з результатами.

За інформацією УЦОЯО


Колектив Українського центру оцінювання якості освіти висловлює цілковиту підтримку директорові Ігорю Лікарчуку й висловлює рішучий протест спробам силовиків дискредитувати систему зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Детальніше...

Відкритий лист директорів регіональних центрів оцінювання якості освіти Президентові України П.О. Порошенку щодо ситуації, яка склалася навколо Українського центру оцінювання якості освіти та його керівників. Детальніше...


Дніпропетровський РЦОЯО вітає учасників ЗНО  Дніпропетровської та Запорізької областей, які здобули найвищі результати з тестувань і висловлює щиру подяку колективам навчальних закладів, які забезпечили якісну підготовку випускників!

Детальніше про результати

Узагальнені результати тестів з української мови і літератури, англійської мови, математики, біології, історії України, фізики, географії та хімії. Детальніше...


До уваги педагогічних працівників, які були залучені до проведення процедури ЗНО та перевірки сертифікаційних робіт учасників тестування.

Отримати інформацію щодо суми отриманого доходу за договорами цивільно-правового характеру, укладеними з ДпРЦОЯО, та суми утриманого податку на доходи, Ви можете з допомогою спеціального сервісу на нашому сайті.


Новини

30 липня 2015 року

У розділі "Для ЗМІ" розміщено пост-реліз за результатами прес-конференції директора Дніпропетровського РЦОЯО Марини Михайлівни Горбенко-Хвастунової, присвяченої підведенню підсумків ЗНО. Детальніше...

27 липня 2015 року

На нашому сайті оновлено розділ «Корисні посилання»

16 липня 2015 року

Відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука на тему «Підсумки та уроки ЗНО-2015». Відеозапис прес-конференції.

Архів новин


 

Наш телефон

Гаряча лінія

056-790-24-99

Працює з пн-чт з 09-00 до 18-00,

пт: 9-00 - 16-45.

Перерва з 13-00 до 13-45ПедПРЕСА

Україна Єдина


Шукайте нас на Facebook

Шукайте нас на Facebook:

Група ВК

Регіон обслуговування

Регіон обслуговування

Зараз на сайті

На даний момент 82 гостя на сайті