Актуальна інформація

Визначено пороговий бал «склав/не склав» з російської мови, біології, історії України, фізики

Відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів із російської мови, біології, історії України, фізики. Пороговий бал з російської мови становить 28 тестових балів, біології - 24 тестових бали, історії України - 25 тестових балів, фізики - 8 тестових балів.

Відеозапис засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти можна переглянути на Освітньому порталі «Педагогічна преса».

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови, біології, історії України, фізики, а також додаткової сесії з німецької, французької та іспанської мов будуть оголошені на інформаційних сторінках упродовж дня 3 липня 2015 року.


До відома абітурієнтів, які проходили зовнішнє оцінювання з хімії

Під час проведення зовнішнього оцінювання з хімії виявленo, що в бланках відповідей для окремих варіантів допущена помилка в розміщенні полів для позначення відповідей. Встановлено, що помилка була допущена під час комп'ютерної верстки зошита із завданнями сертифікаційної роботи. Виявлена технічна помилка не вплине на об᾿єктивність визначення результатів тесту.

Український центр оцінювання якості освіти просить вибачення в абітурієнтів за цю технічну помилку.

За інформацією УЦОЯО


Шановні абітурієнти!

Чергове засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти відбудеться 03 липня 2015 року за адресою: м. Київ, вул. Юрія Коцюбинського, 5.

На засіданні розглядатимуться апеляційні заяви, подані абітурієнтами щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики (початок о 09.30). Список абітурієнтів, заяви яких розглядатимуться на засіданні.

Із 25 червня на Ваших інформаційних сторінках розміщені результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійської, французької, німецької, іспанської), математики та української мови і літератури (додаткова сесія).

У разі незгоди з отриманим результатом Ви маєте право подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з указаних предметів, подані до 24 год 00 хв 03 липня 2015 року.


3 ЛИПНЯ 2015 РОКУ відбудеться ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО з біології!

Інформація за наслідками розгляду регламентною комісією Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти звернень громадян щодо реєстрації на додаткову сесію

До пункту тестування ТРЕБА ПРИБУТИ НЕ ПІЗНІШЕ 10:50. Допуск до пункту тестування розпочинається о 10:15. УВАГА! Рівно о 10:50 двері пунктів тестування буде зачинено!
Радимо ознайомтеся з маршрутами та схемами проїзду до пунктів тестування, наданими регіональному центру навчальними закладами. Звертаємо увагу, що маршрути є орієнтовними, тому радимо заздалегідь визначити найзручніший спосіб доїзду та перевірити його. Обов’язково розрахуйте час на дорогу з урахуванням можливих заторів на дорогах міста, затримок на блокпостах та проблем, пов’язаних із транспортом

Допуск до пункту тестування здійснюється за оригіналами документів:

1) Сертифіката учасника ЗНО 2015

2) Документа, що посвідчує особу, за яким реєструвалися для участі в ЗНО – паспорта або свідоцтва про народження.

3) Запрошення-перепустки

Окрім документів треба взяти із собою кілька гелевих або капілярних ручок чорного кольору. Не забороняється мати при собі прозору пляшку негазованої води без етикетки, звичайний наручний годинник.

Адреса, за якою розташовано пункт тестування, міститься у запрошенні-перепустці, яку необхідно роздрукувати з інформаційної сторінки, натиснувши кнопку «Сформувати запрошення-перепустку». Вхід до персональної сторінки здійснюється за номером сертифіката та пін-коду у ньому.
Звертаємо увагу, що в 2015 році запрошення-перепустки НЕ надсилаються поштою.

ПОРАДИ ВІД Дніпропетровського РЦ:

1. Ознайомтеся з Інформаційним бюлетенем, який Вам було надіслано разом із Сертифікатом, та дізнайтеся, наприклад,  як діяти, якщо захворіли або не змогли прийти на ЗНО з поважних причин у день тестування, або якщо на пункті тестування щодо Вас порушено процедуру ЗНО.

2. Ознайомтеся зі своїми правами та обов’язками, як учасника ЗНО

3. Дізнайтеся про суворі заборони під час перебування у пункті проведення ЗНО, зокрема про причини анулювання результатів тесту.

4. Перегляньте відеоролик "Поради абітурієнтам", підготовлений методистами регіонального центру


Що робити, якщо…

… загубили або пошкодили Сертифікат ЗНО 2015 – звернутися до регіонального центру для отримання дубліката Сертифіката. Ознайомитися з порядком виготовлення дублікатів Сертифікатів, переліком необхідних документів, зразків заяви та квитанції.

… відбулися зміни у персональних даних (зміна ПІБ, документа, що посвідчує особу) – звернутися до регіонального центру з відповідною заявою для внесення змін до бази даних абітурієнтів. Зразок заяви та перелік документів розміщено у розділі «Сертифікаті (дублікати)».

Пам’ятка абітурієнтам для отримання дозволу на перетин лінії розмежування з метою проходження ДПА та здачі ЗНО. Завантажити...


На запити абітурієнтів розміщуємо узагальнені результати тестів з української мови і літератури, англійської мови та математики. Детальніше...


Для отримання інформації щодо суми отриманого доходу за договорами цивільно-правового характеру, укладеними з ДпРЦОЯО, та суми утриманого податку на доходи необхідно пройти за посиланням та увести ІНН. http://test.dneprtest.dp.ua/INN/


Новини

30 червня  2015 року

У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи та схему оцінювання відкритого завдання з розгорнутою відповіддю з англійської мови (додаткова сесія).

29 червня  2015 року

У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури, схеми оцінювання завдань з розгорнутою та короткою відповідями (повторна додаткова сесія).

27 червня  2015 року

У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи з хімії.

26 червня  2015 року

У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено схему оцінювання відкритого завдання з розгорнутою відповіддю з іспанської мови (додаткова сесія).

26 червня  2015 року

Проведено ЗНО з хімії.  Для участі у тестуванні зареєстровано 5094 особи (3273 – з Дніпропетровської області та 1821 – із Запорізької). Не з’явилися на тестування 952 особи (602 – з Дніпропетровської та 350 – із Запорізької області). Явка склала 81 %. Зафіксовано 2 порушення процедури тестування учасниками ЗНО. Інфографіка...

25 червня  2015 року

На нашому сайті у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи з географії.

25 червня  2015 року

На нашому сайті у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено таблиці відповідності тестових балів, отриманих учасниками ЗНО 2015 року за виконання завдань сертифікаційної роботи з математики та іноземних мов, рейтинговій оцінці (за шкалою 100–200 балів)

25 червня  2015 року

На інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщено результати з іноземних мов, математики та української мови і літератури (додаткова сесія).

24 червня  2015 року

Визначено пороговий бал з англійської мови (становить 13 тестових балів), німецької мови (11 тестових балів), французької мови (13 тестових балів), іспанської мови (14 тестових балів), математики (10 тестових балів), з української мови і літератури (додаткова сесія) поріг встановлено на рівні 22 тестових балів.

24 червня  2015 року

Проведено ЗНО з географії.  Для участі у тестуванні зареєстровано 8028 осіб (5339 – з Дніпропетровської області та 2689 – із Запорізької). Не з’явилися на тестування 1859 особи (1175 – з Дніпропетровської та 684 – із Запорізької області). Явка склала майже 77 %. Зафіксовано 4 порушення процедури тестування учасниками ЗНО. Інфографіка...

24 червня  2015 року

У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи та схему оцінювання відкритого завдання з розгорнутою відповіддю з німецької мови (додаткова сесія).

23 червня  2015 року

На нашому сайті у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи з фізики.

22 червня  2015 року

Проведено ЗНО з фізики.  Для участі у тестуванні зареєстровано 7413 осіб (4828 – з Дніпропетровської області та 2585 – із Запорізької). Не з’явилися на тестування 1452 особи (867 – з Дніпропетровської та 585 – із Запорізької області). Зафіксовано 3 порушення процедури тестування учасниками ЗНО. Інфографіка...

22 червня  2015 року

На нашому сайті у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи з історії України.

19 червня  2015 року

Проведено ЗНО з історії України.  Для участі у тестуванні зареєстровано 20375 осіб (13179 – з Дніпропетровської області та 7196 – із Запорізької). Не з’явилися на тестування 3755 особи (2362 – з Дніпропетровської та 1393 – із Запорізької області). Явка склала 81 %. Зафіксовано 5 порушень процедури тестування учасниками ЗНО. Інфографіка...

19 червня  2015 року

На нашому сайті у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи та схему оцінювання відкритого завдання з розгорнутою відповіддю з французької мови (додаткова сесія)

18 червня  2015 року

На нашому сайті у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з біології

17 червня  2015 року

Проведено ЗНО з біології. Для участі у тестуванні зареєстровано 12270 осіб (7794 – з Дніпропетровської області та 4476 – із Запорізької). Не з’явилися на тестування 2452 особи (1547 – з Дніпропетровської та 905 – із Запорізької області). Явка склала близько 80 %. Зафіксовано 10 порушень процедури тестування учасниками ЗНО. Інфографіка...

16 червня  2015 року

На нашому сайті у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з російської мови

15 червня  2015 року

Проведено ЗНО з російської мови. Для участі у тестуванні зареєстровано 793 особи (486 – з Дніпропетровської області та 307 – із Запорізької). Не з’явилися на тестування 310 осіб (179 – з Дніпропетровської та 131 – із Запорізької області). Явка склала близько 60 %. Порушень процедури ЗНО не зафіксовано. Інфографіка...

13 червня  2015 року

На нашому сайті у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики (базовий та поглиблений рівні).

12 червня  2015 року
Проведено ЗНО з математики. Для участі у тестуванні зареєстровано 20664 особи (18208 – базовий рівень та 2456 – поглиблений). З’явилися на тестування 17102 особи (14854 – базовий рівень та 2248 – поглиблений). Зафіксовано 16 випадків порушень процедури ЗНО учасниками тестування. Інфографіка: базовий та поглиблений рівні

12 червня  2015 року
На нашому сайті працює новий розділ «Визначення результатів ЗНО», у якому розміщуються правильні відповіді до завдань сертифікаційних робіт, схеми оцінювання відкритих завдань з розгорнутою відповіддю (власних висловлювань з мов) та таблиці переведення тестових балів у рейтингову шкалу 2015 року. Перейти до розділу…

12 червня  2015 року

На нашому сайті розміщено схему оцінювання відкритого завдання з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з англійської мови.

11 червня  2015 року

На нашому сайті розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови.

Архів новин


 

Наш телефон

Гаряча лінія

056-790-24-99

Працює з пн-чт з 09-00 до 18-00,

пт: 9-00 - 16-45.

Перерва з 13-00 до 13-45ПедПРЕСА

Україна Єдина