gototopgototop

Актуальна інформація

До уваги учасників ЗНО 2014 року! У календарі проведення ЗНО відбулися зміни: змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році» тестування з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, біології – 25 червня 2014 року.


До уваги абітурієнтів Автономної Республіки Крим і міста Севастополь!

Під час брифінгу у Міністерстві освіти і науки 27 березня 2014 року директор УЦОЯО Ігор Лікарчук повідомив, що абітурієнти, які зареєструвалися для проходження ЗНО на території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, матимуть можливість взяти у ньому участь.

На персональних сторінках можна отримати інформацію щодо особливостей проходження ЗНО такими абітурієнтами та заповнити форму для зміни регіону проходження зовнішнього оцінювання.

Для відправлення листів із заявами про перереєстрацію для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в інших регіонах України абітурієнти з Криму можуть скористатися послугами будь-якого оператора поштового зв’язку чи кур’єрської служби, що здійснюють доставку поштової кореспонденції до України, у т.ч. «Нова пошта», «Автолюкс», «Нічний експрес», «Ін-Тайм», «Постекс» та інших.

Додатково повідомляємо, що під час перереєстрації не обов`язково зазначати точну адресу, достатньо обрати область та населений пункт, де учасник тестування буде перебувати під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Незалежно від того, чи отримає регіональний центр документи щодо перереєстрації, надіслані поштою, Український центр оцінювання якості освіти в телефонному режимі обов’язково звернеться до абітурієнтів, які пройшли перереєстрацію, для уточнення окремих питань їхньої участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Наполегливо рекомендуємо слідкувати за повідомленнями на інформаційних сторінках.


До уваги користувачів сайту! У розділі «ЗНО 2014» розміщено пам’ятку для учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року. Детальніше…


До уваги учасників пробного ЗНО! Доступ до Особистого кабінета учасника пробного ЗНО буде відкрито до 1 травня 2014 року!


До Дніпропетровського РЦОЯО почали повертатися листи з Сертифікатами абітурієнтів! Основною причиною повернень є неправильно вказана абітурієнтом адреса під час реєстрації. Нижче наведено прізвища з ініціалами та міста проживання абітурієнтів, чиї Сертифікати повернулися до регіонального центру. Якщо Ви знайшли свої дані за цим посиланням, просимо звернутися до Дніпропетровського РЦОЯО електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для отримання Сертифіката.


Шановні колеги! Для всіх, хто залучався до проведення ЗНО у 2013 році і має подавати податкові декларації, створено сервісну програму, за допомогою якої  можна отримати необхідну  інформацію  щодо суми  доходу за цівільно-правовими договорами з ДпРЦОЯО та суми утриманого ПДФО (податку на дохід фізичної особи) у 2013 році. Для отримання особистої інформації необхідно ввести ідентифікаціний номер. Детальніше...


Новини

23 квітня 2014 року

До уваги представників громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та ЗМІ!

Дніпропетровським РЦОЯО розпочато реєстрацію громадських спостерігачів для здійснення громадського спостереження за проведенням ЗНО у пунктах тестування на території Дніпропетровської та Запорізької областей. Детальніше…

22 квітня 2014 року

Протягом квітня-травня Дніпропетровським РЦОЯО проводяться планові заходи щодо добору та навчання персоналу пунктів тестування та пунктів перевірки робіт абітурієнтів.

18 квітня 2014 року

13 квітня Дніпропетровський РЦОЯО взяв участь у дні відкритих дверей Запорізького національного університету.

16 квітня 2014 року

У розділі «ЗНО 2014» розміщено пам’ятку для учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року. Детальніше…

11 квітня 2014 року

10 квітня 2014 року з 15:00 до 16:00 відбувся заочний етап турніру “Обніміться, брати мої”,  присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Ознайомитися з результатами особистого та командного заліку тесту “Шевченко і література” можна на сайті турніру.

1 квітня 2014 року

Дніпропетровським РЦОЯО розпочато прийом заяв абітурієнтів щодо виготовлення дублікатів сертифікатів 2010-2014 років та внесення змін до реєстраційних даних учасників ЗНО 2010-2014 років.

29 березня 2014 року

Сьогодні проведено другий день пробного тестування. Тестування відбувалося в штатному режимі. З 8 831 зареєстрованих осіб на пункти тестування з’явилося 8 210 осіб, загальна явка в двох областях склала близько 92 %. В Дніпропетровській області з'явилось 6 535 осіб, що складає 93,3 % від загальної кількості зареєстрованих, в Запорізькій області - 1 675 осіб, що складає 91,6 % учасників.

22 березня 2014 року

Сьогодні проведено перший день пробного тестування. Тестування відбувалося в штатному режимі. З 9 567 зареєстрованих осіб на пункти тестування з’явилося 9 066 осіб, загальна явка в двох областях склала близько 95 %. В Дніпропетровській області з'явилось 7 168 осіб, що складає 95,2 % від загальної кількості зареєстрованих, в Запорізькій області - 1 898 осіб, що складає 93,2 % учасників.

22 березня 2014 року

В Персональних кабінетах учасників пробного ЗНО включено сервісну програму з визначення результатів пробного тестування.

Архів новин


 

Наш телефон

Гаряча лінія

056-790-24-99
Працює: з понеділка по четвер
з 09:30 до 13:00 та з 14:00 до 17:30
п'ятниця з 9:30 до 13:00 та з 14:00 до 16:30ПедПРЕСА


Україна Єдина

Відео

Регіон обслуговування

Регіон обслуговування

Зараз на сайті

На даний момент 61 гість на сайті