gototopgototop

Сертифікати ЗНО (дублікати)


Увага!

Із технічних причин Український та регіональні центри оцінювання якості освіти тимчасово не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, виготовляти дублікати сертифікатів та довідки з результатами.

За інформацією УЦОЯО


Про сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) - це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання, а також отримання ним результатів.

Під час вступної кампанії 2017 року абітурієнти подаватимуть до приймальних комісій сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років (п.1 розділ ІІ наказу МОН від 13.10.2016 № 1236 «Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році»).

Сертифікат надсилається абітурієнту поштою після отримання від нього повного пакета реєстраційних документів та завершення процедури реєстрації.

Без Сертифіката абітурієнт НЕ допускатиметься до складання тестів.

Під час тестувань у Сертифікаті проставлятимуться відмітки про проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета. Без відмітки в Сертифікаті факту складання тесту з певного предмета результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.

ЗАБОРОНЕНО: НЕОБХІДНО:
  • Ламінувати бланк Сертифіката.

  • Переклеювати фотокартку.

  • Руйнувати голографічну наліпку.

  • Самостійно робити будь-які виправлення та позначки на бланку Сертифіката.

  • Зберігати бланк Сертифіката в пластиковому файлі в безпечному для документів місці, подалі від забруднюючих речовин.

  • Брати Сертифікат на кожне тестування.

Результати зовнішнього оцінювання навчальних досягнень абітурієнта з усіх предметів заносяться до Інформаційної картки, що є додатком до Сертифіката та його невід'ємною частиною.

Інформаційну картку абітурієнт має роздрукувати самостійно з персональної сторінки, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів (до 23 червня 2017 року).

Сертифікат (з відмітками про проходження тестувань) та Інформаційну картку (з результатами зовнішнього оцінювання) абітурієнт має подати до приймальної комісії для участі в конкурсі щодо зарахування до вищого навчального закладу.

Не намагайтеся фальшувати результати зовнішнього оцінювання, підробляючи Сертифікат та Інформаційну картку. Приймальна комісія здійснює перевірку відповідності Сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти базі даних цього центру. Письмове підтвердження Українським центром оцінювання якості освіти невідповідності Сертифіката є підставою для відмови в участі у конкурсі та зарахуванні на навчання (анулювання наказу про зарахування).

Якщо Сертифікат втрачено або пошкоджено

Про зміни до персональних даних учасників ЗНО