БЄФВВ-2024: розміщено запрошення для вступників коледжів

Сьогодні, 12 червня, в кабінетах учасників єдиного фахового вступного випробування з економіки та управління з’явилися запрошення  (БЄФВВ). У них зазначено дату, час  місце проведення тестування. 

Учасникам БЄФВВ необхідно самостійно сформувати і по змозі роздрукувати запрошення-перепустку зі свого кабінету учасника на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Бажання пройти БЄФВВ виявила 31 особа. 

Зауважимо, що вступникам на бакалаврат на основі НРК5, які бажають продовжити навчання за спеціальностями галузі знань «Аграрні науки та продовольство», цьогоріч також була надана можливість за бажанням пройти єдине фахове вступне випробування і з аграрних наук. Однак  охочих взяти участь у ньому немає зовсім. 

Наголосимо, що БЄФВВ не замінює НМТ, тобто 31 вступник, який зареєструвався на БЄФВВ, має обов’язково пройти як тести в межах НМТ, так і предметний тест БЄФВВ. Отже, ці учасники мають з’явитися на тестування з економіки та управління й успішно з ним впоратися, адже у формулі розрахунку конкурсного бала, окрім бала ЗНО / НМТ, їм буде враховано й бал БЄФВВ. 

Основна сесія БЄФВВ розпочнеться 24 червня й триватиме до 27 червня.  Свої результати за шкалою 100─200 балів потенційні бакалаври отримають до 8 липня 2024 року.