• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ПЕРЕЛІК ОСІБ,
ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА РЕЄСТРАЦІЮ ПІД ЧАС ДОДАТКОВОГО ПЕРІОДУ

ДОКУМЕНТИ,
які потрібно подати разом з основним комплектом реєстраційних документів*

Особи, які є учасниками антитерористичної операції та/або брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та не зареєструвалися в основний період реєстрації

1. Комплект реєстраційних документів*.

2. Заява (у довільній формі) щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

3. Копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (додаток 1 до Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413) (далі – Порядок), або копія одного з документів, передбачених пунктом 4 Порядку.

Особи, які належать до категорії осіб із неконтрольованої території та не зареєструвалися в основний період реєстрації

1. Комплект реєстраційних документів*.

2. Заява (у довільній формі) щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

3. Копія паспорта громадянина України, зокрема копії сторінок, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), а також відомості про реєстрацію місця проживання (або копію довідки про реєстрацію місця проживання/перебування – для осіб, які мають паспорт громадянина України у формі картки), а в разі відсутності в заявника паспорта – відповідну копію паспорта громадянина України одного з батьків (опікунів, піклувальників) (у такому випадку також має подаватися копія документа, що підтверджує факт батьківства (опікунства, піклування) над заявником: копія сторінки паспорта, де містяться відомості про дітей, зазначено прізвище, ім’я, по батькові заявника, або копія посвідчення опікуна чи піклувальника встановленого зразка, або копія свідоцтва про народження заявника), або копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, за формою, наведеною в додатку до Порядку оформлення й видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 352).

Особи, які мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

1. Комплект реєстраційних документів*.

2. Заява (у довільній формі) щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

3. Клопотання закладу освіти, у якому зазначено причину, через яку особа не змогла в основний період реєстрації зареєструватися для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання (клопотання має бути погоджено з відповідним органом управління освітою або засновником закладу освіти чи його представником).

*Доступ до реєстраційної форми буде надано з 06 травня 2021 року.