• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ДОДАТКОВИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ
НА ДОДАТКОВУ СЕСІЮ НМТ

Зверніть увагу! Вступники, які під час основного періоду реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті Українського центру, однак до 7 червня через певні причини НЕ ЗМОГЛИ ПІДТВЕРДИТИ СВОЄЇ УЧАСТІ В НМТ, ПОВТОРНО НЕ РЕЄСТРУЮТЬСЯ, а з 8 до 18 липня підтверджують бажання проходити тестування в додаткову сесію.
Докладніше ー за посиланням.

Термін додаткового періоду реєстрації

Вступники, які не встигли до 19 квітня створити реєстраційні картки для участі в ЗНО, можуть зробити це з 10 до 20 червня.

Алгоритм реєстрації

Щоб узяти участь у НМТ вступникам, які цьогоріч НЕ реєструвалися на ЗНО, потрібно:

  • З 10 до 20 червня створити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО.
    Якнайуважніше заповнюйте такі поля: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа, номер мобільного телефону.

За можливості варто роздрукувати реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуванні, уклеїти фото для документів розміром 3×4. До заяви треба додати копію паспортного документа, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби додати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о) і надіслати такий комплект документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, що вказана в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

  • З 25 червня дізнатися свій логін і пароль, правильно ввівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022 / НМТ-2022». Важливо уважно вводити персональні дані.

  • З 08 до 18 липня на Інформаційній сторінці підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати населений пункт, найзручніший для проходження тестування.

  • З 01 до 10 серпня уточнити назву населеного пункту для проходження НМТ.

  • До 12 серпня отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування.

  • 16–20 серпня взяти участь у додатковій сесії тестування.