• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ У 2022 РОЦІ МАГІСТЕРСЬКОГО ТЕСТУ НАВЧАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ (МТНК) ТА МАГІСТЕРСЬКОГО КОМПЛЕКСНОГО ТЕСТУ (МКТ) ПІД ЧАС СПЕЦІАЛЬНИХ СЕСІЙ

Основні нормативні документи

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 12.07.2022 №49 «Про затвердження Особливостей реєстрації для проходження у 2022 році магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту під час додаткових, спеціальних сесій»

Загальна інформація

Для участі в спеціальних сесіях вступники мають подати для розгляду заяву щодо участі в спеціальній сесії МТНК або МКТ (заява щодо участі) до регіонального центру оцінювання якості освіти (регіональний центр), на території обслуговування якого розміщено заклади вищої освіти (їх структурні підрозділи), які здійснили реєстрацію цих вступників для участі в МТНК та/або МКТ, надіславши її на електронну адресу відповідного регіонального центру.

Територія обслуговування Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО): Дніпропетровська та Запорізька області.

Наша електронна адреса для подання документів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Категорії учасників

Участь у спеціальних сесіях можуть узяти вступники, яких було зареєстровано для проходження МТНК або МКТ (вступне випробування), але які з поважних причин не змогли:

1) взяти участі в основній та/або додатковій сесії вступного випробування;

2) завершити виконання тесту під час основної та/або додаткової сесії вступного випробування (через різке погіршення стану здоров’я вступників або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я вступників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань вступних випробувань тощо)).

Особливості та строки подання документів

1. Для участі в спеціальній сесії вступного випробування особи, яких було зареєстровано для проходження МТНК або МКТ та які з поважних причин не змогли взяти участі в основній та/або додатковій сесії вступного випробування, повинні В ПЕРІОД ІЗ 12 ДО 16 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ подати відповідну заяву.

2. Для участі в спеціальній сесії вступного випробування особи, які з поважних причин не змогли завершити виконання тесту під час основної та/або додаткової сесії вступного випробування (через різке погіршення стану здоров’я або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій), повинні ПРОТЯГОМ ТРЬОХ КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ з дня проведення основної (вступники, які не завершили роботу під час основної сесії) або додаткової (вступники, які не завершили роботу під час додаткової сесії) сесії вступного випробування (включаючи день проведення) подати до відповідного регіонального центру відповідну заяву.

Вступники, зазначені в пункті 2, можуть також подати заяву щодо участі відповідальному за тимчасовий екзаменаційний центр в тимчасовому екзаменаційному центрі у день проведення:

– основної сесії вступного випробування – якщо не завершили роботу під час основної сесії;

– додаткової сесії вступного випробування - якщо не завершили роботу під час додаткової сесії.

Зверніть увагу! У заяві щодо участі має бути зазначено назву населеного пункту, де вступник бажає пройти вступне випробування під час проведення спеціальних сесій, вибраного з переліків населених пунктів, на території яких буде створено тимчасові екзаменаційні центри для проведення спеціальних сесій магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) та магістерського комплексного тесту (МКТ).

Строки розгляду заяв та результати розгляду

Регіональний центр здійснює розгляд поданих заяв щодо участі в період із 16 до 22 вересня 2022 року.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОЗГЛЯДУ:

– на інформаційних сторінках «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» Український центр оцінювання якості освіти розміщує запрошення для участі в спеціальній сесії вступного випробування (не пізніше ніж за три календарних дні до проведення вступного випробування) – вступникам, щодо яких прийнято рішення про допуск до участі в спеціальній сесії вступного випробування;

регіональний центр надсилає лист про відмову в реєстрації для участі в спеціальній сесії вступного випробування на адресу, зазначену в заяві щодо участі, – вступникам, щодо яких прийнято рішення про відмову в реєстрації для участі в спеціальній сесії вступного випробування.

Зверніть увагу! Вступникам, щодо яких прийнято рішення про допуск до участі в спеціальних сесіях вступного випробування та які взяли участь у них, результат, отриманий за підсумками участі в основній та/або додатковій сесії, анулюють.

Терміни проведення спеціальних сесій

29 вересня – 3 жовтня 2022 року

Оголошення результатів

Результати спеціальних сесій тестування буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 6 жовтня 2022 року.