• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

СПЕЦІАЛЬНА СЕСІЯ НМТ

Отримання логіна і пароля від Інформаційної сторінки

Зверніть увагу! Для отримання логіна і пароля потенційним учасникам НМТ, які створили реєстраційні картки в спеціальний період реєстрації і надіслали комплект документів до відповідного регіонального центру, а також іншим учасникам потрібно скористатися сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022» . Важливо уважно вводити персональні дані. Зверніть увагу, що паспорт у вигляді ID-картки не містить серії, тому це поле залишиться порожнім.

Терміни проведення спеціальних сесій

З 12 до 16 вересня 2022 року

Потенційні учасники спеціальних сесій НМТ

Участь у спеціальних сесіях НМТ можуть узяти абітурієнти, які:

1) сформували реєстраційну картку в період з 12 до 15 серпня та надіслали реєстраційні документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

2) сформували реєстраційну картку в період до 19 квітня або у період з 10 до 20 червня та з поважних причин не змогли:

– підтвердити в період із 20 травня до 07 червня та/або з 08 до 18 липня бажання пройти НМТ;

– здійснити в період із 21 червня до 07 липня або із 01 до 10 серпня вибір населеного пункту для проходження НМТ під час основної сесії;

3) підтвердили участь в основній та/або додатковій сесії НМТ і вибрали населений пункт для проходження НМТ під час основної та/або додаткової сесій, але з поважних причин не змогли взяти участі в жодній сесії НМТ;

4) взяли участь у додатковій сесії НМТ, але з поважних причин не змогли завершити виконання тесту під час основної та/або додаткової сесії НМТ* (через різке погіршення стану здоров’я учасників або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я учасників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань НМТ тощо).

* Абітурієнтам, які з поважних причин не змогли завершити виконання тесту під час додаткової сесії НМТ, зареєструвалися для участі в спеціальних сесіях та взяли в них участь, результат, отриманий за підсумками участі в додатковій сесії, анулюється.

Обов’язкові етапи підтвердження участі

Для участі в спеціальній сесії тестування зареєстровані учасники мають двічі обов’язково підтвердити свою участь і вибрати населений пункт для проходження НМТ. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.08.2022 №763 спеціальні сесії НМТ проводитимуться тільки на території України.

На першому етапі (25–30 серпня) учасникам потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на Інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

• вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період спеціальної сесії тестування;

• зазначити свої прізвище та ім’я;

• обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Зверніть увагу! Учасники, які не пройдуть першого етапу протягом 25ー30 серпня, не зможуть узяти участі в спеціальній сесії НМТ*.

*Не проходять цього етапу, а натомість автоматично переходять до наступного учасники, які:

  • підтвердили участь в основній та/або додатковій сесії НМТ і вибрали населений пункт для проходження НМТ під час основної та/або додаткової сесій, але з поважних причин не змогли взяти участі в жодній сесії НМТ;

  • взяли участь у додатковій сесії НМТ, але з поважних причин не змогли завершити виконання тесту під час основної та/або додаткової сесії НМТ (через різке погіршення стану здоров’я або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я учасників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань НМТ тощо).

На другому етапі, з 5 вересня до 7 вересня 2022 року, вступники остаточно матимуть змогу визначатися з вибором міста і за потреби змінити населений пункт на той із запропонованих, де зручніше буде пройти тестування в межах спеціальної сесії. З урахуванням населеного пункту, вибраного під час другого етапу підтвердження участі в НМТ, буде здійснено розподілення учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

На цьому етапі вступникам потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на Інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

  • вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період спеціальної сесії тестування;

  • зазначити свої прізвище та ім’я;

  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно підтвердив бажання взяти участь в спеціальній сесії НМТ, а також вказано назву населеного пункт, вибраного для проходження НМТ під час спеціальної сесії.

Зверніть увагу! Учасники, які не пройдуть другого етапу протягом 05ー07 вересня, не зможуть узяти участі в спеціальній сесії НМТ.

Запрошення

Після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 10 вересня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки Інформаційних сторінок «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Результати

Інформацію про результати спеціальної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування не пізніше 19 вересня.

Вступ за результатами спеціально організованої сесії НМТ

Докладніше...