• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ та ПОВТОРНІ СЕРТИФІКАТИ

У разі потреби у відновленні або заміні сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), що подають під час вступу до закладів вищої освіти (далі – ЗВО) в поточному році, учасники тестування можуть замовити виготовлення повторного документа про проходження ЗНО (дублікат Сертифіката ЗНО або повторний Сертифікат ЗНО)

Виготовлення та видача дублікатів Сертифікатів і повторних Сертифікатів здійснюється відповідно до Порядку виготовлення та видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 05.02.2018 № 99, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 квітня 2018 року за № 460/341912.

 

ПОВТОРНІ ДОКУМЕНТИ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ЗНО:

ДУБЛІКАТ СЕРТИФІКАТА ЗНО

ПОВТОРНИЙ СЕРТИФІКАТ ЗНО

Дублікат видається у разі:

  1. Втрати, викрадення, знищення Сертифіката.
  2. Пошкодження Сертифіката, що призвело до порушення цілісності інформації.

Повторні сертифікати видаються у разі:

  1. Наявності в Сертифікаті помилок у написанні прізвища, та/або імені, та/або по батькові особи, якій видано Сертифікат, та/або у назві, та/або серії, та/або номері документа, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні.
  2. Зміни (корекції) статевої належності особи, якій було видано Сертифікат. Докладніше...

 

Підтвердження факту отримання Сертифіката, який в поточному році закладами вищої освіти не приймається. Згідно із законодавством не здійснюються відновлення та заміна Сертифіката, використання якого при вступі до ЗВО у поточному році не передбачено. Для підтвердження факту отримання такого Сертифіката та результатів ЗНО видається витяг з відомостей результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Виготовлення та видачу витягів здійснює Український центр оцінювання якості освіти. Витяги виготовляються на безоплатній основі.

 

 

 

(068) 151-16-43

e-mail: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua

 

На час дії воєнного стану проведення особистих прийомів громадян

відбувається з 10:00 до 16:00,

обідня перерва з 13:00-13:45