• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ та ПОВТОРНІ СЕРТИФІКАТИ

У разі потреби у відновленні або заміні сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), що подають під час вступу до закладів вищої освіти (далі – ЗВО) в поточному році, учасники тестування можуть замовити виготовлення повторного документа про проходження ЗНО (дублікат Сертифіката ЗНО або повторний Сертифікат ЗНО)

Виготовлення та видача дублікатів Сертифікатів і повторних Сертифікатів здійснюється відповідно до Порядку виготовлення та видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 05.02.2018 № 99, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 квітня 2018 року за № 460/341912.

Зверніть увагу! У 2023 році замість результатів НМТ 2023 року можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або результатами ЗНО 2021 чи 2020 року. Учасники ЗНО 2020, 2021, НМТ 2022 років можуть роздрукувати Інформаційну картку, у якій зазначено результати тестувань, скориставшись сервісом «Інформаційна сторінка учасника ЗНО». Для входу на інформаційну сторінку необхідно ввести номер Сертифіката ЗНО та пін-код, зазначений у ньому, а також рік отримання Сертифіката ЗНО.

 

ПОВТОРНІ ДОКУМЕНТИ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ЗНО та результати НМТ:

ДУБЛІКАТ СЕРТИФІКАТА ЗНО

ПОВТОРНИЙ СЕРТИФІКАТ ЗНО

РЕЗУЛЬТАТИ НМТ

Дублікат видається у разі:

  1. Втрати, викрадення, знищення Сертифіката.

  2. Пошкодження Сертифіката, що призвело до порушення цілісності інформації.

Повторні сертифікати видаються у разі:

  1. Наявності в Сертифікаті помилок у написанні прізвища, та/або імені, та/або по батькові особи, якій видано Сертифікат, та/або у назві, та/або серії, та/або номері документа, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні.

  2. Зміни (корекції) статевої належності особи, якій було видано Сертифікат. Докладніше...

Для подання документів до закладів вищої освіти учасникам НМТ-2022 потрібні результати за шкалою 100ー200 балів (розміщені на інформаційних сторінках у вкладці «Результати»).

Учасники НМТ-2022, які втратили дані для входу до інформаційної сторінки, мають звернутися до відповідного регіонального центру та повідомити свої персональні дані, які вводили до спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті УЦОЯО, під час реєстрації для участі в ЗНО/НМТ 2022 року (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), серію (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу).

Якщо учасникові потрібно подати оригінал документа до закордонного закладу освіти, він може замовити витяг з відомостей результатів НМТ.

 

Порядок виготовлення та видачі дублікатів Сертифікатів

Порядок виготовлення та видачі повторних Сертифікатів

Інформація про отримання витягу з відомостей результатів НМТ

Підтвердження факту отримання Сертифіката, який в поточному році закладами вищої освіти не приймається. Згідно із законодавством не здійснюються відновлення та заміна Сертифіката, використання якого при вступі до ЗВО у поточному році не передбачено. Для підтвердження факту отримання такого Сертифіката та результатів ЗНО видається витяг з відомостей результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Виготовлення та видачу витягів здійснює Український центр оцінювання якості освіти. Витяги виготовляються на безоплатній основі.

(068) 151-16-43

e-mail: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua

 

На час дії воєнного стану проведення особистих прийомів громадян

відбувається з 10:00 до 16:00,

обідня перерва з 13:00-13:45