• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

КРОКИ ЗНО-2022

МАЙБУТНЄ ВЖЕ ПОРУЧ!

ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТТЯ ЗНО.  Зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ЗНО) – це оцінювання результатів навчання, здобутих особою на певному рівні освіти, що проводиться спеціально уповноваженою державою установою (організацією).

МЕТА ЗНО.  Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

ФІНАНСУВАННЯ ЗНО.  Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання здійснюється за кошти державного бюджету та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗНО-2022

Предмети ЗНО / Підготовка до ЗНО

 

УЧАСНИКИ ЗНО. Участь у зовнішньому оцінюванні можуть узяти особи, які мають повну загальну середню освіту (далі – випускники минулих років) або здобудуть її в поточному навчальному році (далі – здобувачі освіти) та зареєструвалися для участі в ЗНО в установленому порядку.

ПОСЛІДОВНІСТЬ ДІЙ УЧАСНИКІВ ЗНО

ЗДОБУВАЧАМ ОСВІТИ (випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти поточного року, учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, які в поточному навчальному році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти) потрібно:

ВИПУСКНИКАМ МИНУЛИХ РОКІВ потрібно:

1. ВИЗНАЧИТИСЯ З ПРЕДМЕТАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ (далі – ДПА) та з тим, які саме предмети потрібні для вступу до обраного закладу вищої освіти на ту чи іншу спеціальність* (якщо є мета вступати до закладу вищої освіти).

1. ВИЗНАЧИТИСЯ З ТИМ, ЯКІ САМЕ ПРЕДМЕТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ОБРАНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ на ту чи іншу спеціальність*.

* Перелік конкурсних предметів для вступу до закладів вищої освіти визначено в додатку 4 Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

 


2. ОЗНАЙОМИТИСЯ З УМОВАМИ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2022. Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме
з 1 лютого до 9 березня 2022 року.
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року. Докладніше…


 

3. ПІДГОТУВАТИ КОМПЛЕКТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ. Після 1 лютого 2022 року потрібно ввести реєстраційні дані до спеціальної реєстраційної форми на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) testportal.gov.ua або на нашому сайті та сформувати комплект реєстраційних документів. Більш детальну інформацію щодо реєстрації буде розміщено на нашому сайті у розділі «Реєстрація на ЗНО» у січні 2022 року.

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ

ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ

у разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації мають можливість звернутися до закладу освіти, у якому здобувають у поточному навчальному році повну загальну середню освіту, або до пункту реєстрації (термін реєстрації з 1 лютого до 1 березня 2022 року, термін перереєстрації з 1 лютого до 9 березня 2022 року).

у разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації мають можливість звернутися до пункту реєстрації** (термін реєстрації/перереєстрації з 1 лютого до 9 березня 2022 року).

** Перелік пунктів реєстрації

 


 

4. У ВСТАНОВЛЕНІ ТЕРМІНИ НАДІСЛАТИ КОМПЛЕКТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ ДО ДпРЦОЯО

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ

ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ

віддають комплект реєстраційних документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у закладі освіти, в якому вони навчаються. Відповідальний надсилає поштою або передає нарочно у встановлені терміни до регіонального центру комплекти реєстраційних документів.

самостійно надсилають до ДпРЦОЯО комплект реєстраційних документів рекомендованим листом у встановлені терміни.


5. ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ ЗНО-2022 (далі – Сертифікат). Сертифікат є обов’язковим документом для допуску в пункти проведення ЗНО, у ньому проставляють відмітки про проходження тестувань. Також Сертифікат містить номер та PIN-код, які потрібні для входу до інформаційної сторінки*** учасника ЗНО.

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ

ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ

отримують Сертифікат за адресою закладу освіти, де вони навчаються.

отримують Сертифікат за адресою, яку вони зазначили під час реєстрації.

 


*** Для кожного зареєстрованого учасника ЗНО на сайті УЦОЯО створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката та PIN – кодом, зазначеним у ньому.


 

6. ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ. Інформацію про місце, дату та час проведення ЗНО зазначено в запрошенні-перепустці. Запрошення-перепустка НЕ надсилатиметься поштою, ії необхідно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки. Запрошення-перепустки буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше 29.04.2022.


7. УЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗНО. Уважно прочитати запрошення-перепустку. Для того, щоб запобігти запізненню в день тестування, необхідно заздалегідь ознайомитися з маршрутами проїзду до пунктів тестування та передбачити додатковий час на випадок проблем із транспортом та заторів на дорогах.

Календар ЗНО-2022


8. ОТРИМАТИ РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО. Результати ЗНО зазначаються в Інформаційній картці, що є додатком до Сертифіката. Після оголошення результатів з усіх предметів ЗНО, потрібно роздрукувати з інформаційної сторінки Інформаційну картку та долучити її до Сертифіката.

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ

ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ

отримують документ про повну загальну середню освіту та мають можливість вступати до закладів вищої освіти, використовуючи результати ЗНО.

мають можливість вступати до закладів вищої освіти, використовуючи результати ЗНО.


 

9. ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ.

Перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на відкриті, фіксовані та небюджетні конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти визначено в додатку 4 Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

У 2022 році при вступі до закладів вищої освіти прийматимуться сертифікати ЗНО 2019, 2020, 2021 та 2022 років у будь-яких комбінаціях на вибір вступника.

Для вступу до закладу вищої освіти (ЗВО) для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (двох – у випадку проведення творчого конкурсу). Якщо ж як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати сертифікат ЗНО однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

 

 

 

 

(068) 151-16-43

e-mail: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua

 

На час дії воєнного стану проведення особистих прийомів громадян

відбувається з 10:00 до 16:00,

обідня перерва з 13:00-13:45