• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Загальна інформація

Інформаційні матеріали

Визначення

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

Нормативні документи
ЄФВВ/ЄВІ

Докладніше…

Учасники

Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році визначено, що ЄВІ
з іноземної мови буде обов’язковим для вступу на всі спеціальності за програмами магістратури. Усі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у ЄВІ та ЄФВВ.

У 2021 році вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020-2021 років, а результати єдиного фахового вступного випробування – тільки 2021 року.

Реєстрація

У 2021 році реєстрація для проходження ЄВІ та/або ЄФВВ триватиме з 11 травня до 3 червня включно.

Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Докладніше…

Матеріали
ЄВІ/ЄФВВ

Докладніше…

Запрошення-перепустка

15 червня 2021 року, у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування, де учасник/учасниця складатиме ЄВІ/ЄФВВ, і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасник/учасниця має прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.

Календар вступних випробувань

Проведення ЄВІ - 30 червня 2021 року

Проведення ЄФВВ - 2 липня 2021 року

Терміни оголошення результатів

Результати ЄВІ та ЄФВВ буде розміщено на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ»
до 13 липня 2021.

Додаткова сесія

Наказом Міністерства освіти і науки України передбачено проведення додаткової сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

У 2021 році додаткова сесія ЄВІ відбудеться 13 липня, ЄФВВ – 14 липня. Докладніше...

Звіти/дані

Докладніше…