• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2021
під час додаткового періоду

(з 06.05.2021 до 18.05.2021)

Зверніть увагу! Реєстрація можлива для осіб, які не зареєструвалися для проходження ЗНО-2021
під час основного періоду.

У Дніпропетровській та Запорізькій областях обробку реєстраційних документів учасників ЗНО здійснює Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО).

ІНФОРМАЦІЙНІ
МАТЕРІАЛИ

ТЕРМІН
РЕЄСТРАЦІЇ

Основний період реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року тривав з 01 лютого до 5 березня. Керівники закладів освіти мали змогу подати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які проходитимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО, до 1 березня 2021 року.

ДОДАТКОВИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ для участі в ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ триватиме з 06.05.2021 до 18.05.2021 включно.

ГРАФІК
ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ

Хімія – 29.06.2021

Англійська мова – 01.07.2021

Німецька мова – 02.07.2021

Іспанська мова – 05.07.2021

Французька мова – 06.07.2021

Математика – 07.07.2021

Математика (завдання рівня стандарту) – 07.07.2021

Фізика – 08.07.2021

Українська мова – 09.07.2021

Українська мова і література – 09.07.2021

Історія України – 12.07.2021

Біологія – 13.07.2021

Географія – 14.07.2021

Результати додаткової сесії буде розміщено на інформаційних сторінках учасників не пізніше 23.07.2021.

Пункти проведення додаткової сесії ЗНО створюються здебільшого в м. Дніпро.

ОСНОВНІ
НОРМАТИВНІ
ДОКУМЕНТИ

1. Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25.

2. Умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, затверджені наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 26.11.2015 № 95.

ОСОБИ,
ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО
НА РЕЄСТРАЦІЮ

Особи, які проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, установлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження ЗНО в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, а також інші категорії осіб.

У зв’язку із запровадженням з 12 березня 2020 року карантину в Україні, усі охочі зможуть зареєструватися в додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії ЗНО-2021.

КАТЕГОРІЇ ОСІБ
ТА ДОКУМЕНТИ,
НЕОБХІДНІ ДЛЯ
РЕЄСТРАЦІЇ

Особам, які вже мають повну загальну середню освіту (випускники минулих років), потрібно підготувати:

- заповнену реєстраційну картку, оформлену на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку;
- копію паспорта* громадянина України;
- копію документа про повну загальну середню освіту* (наприклад, атестата, свідоцтва про повну загальну середню освіту);
- заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

Особам, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту та НЕ проходитимуть ДПА у формі ЗНО, потрібно підготувати:

- заповнену реєстраційну картку, оформлену на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку;
- копію паспорта* громадянина України;
- довідку з місця навчання, яка підтверджує, що особа здобуде повну загальну середню освіту в поточному навчальному році;
- заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

Особам, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту та проходитимуть ДПА у формі ЗНО, потрібно підготувати:

- заповнену реєстраційну картку, оформлену на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку;
- копію паспорта* громадянина України;
- список осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО (готує заклад освіти, в якому навчається особа);
- заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

Зверніть увагу! У разі необхідності, потрібно додати до реєстраційного комплекту додаткові документи. Докладніше…

*На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис, що складається зі слів Згідно з оригіналом (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

ФОРМУВАННЯ
РЕЄСТРАЦІЙНОЇ
КАРТКИ*

Вам потрібно після 06 травня 2021 року ввести реєстраційні дані до сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua або на нашому сайті.

ЗАУВАЖТЕ, ЩО ОДНИМ З ПЕРШИХ КРОКІВ Є ОБРАННЯ КАТЕГОРІЇ ОСОБИ

– Якщо ви у 2021 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), ваша категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2021 року».

Якщо ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

– Якщо ви є студентом закладу вищої, фахової передвищої освіти (коледж, технікум) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».

Якщо ви вже здобули повну загальну середню освіту в попередні роки, незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз, ваша категорія «Випускник минулих років».

– Якщо ви навчаєтесь у закордонному закладі освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Випускник, який здобуде в 2021 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».

Після закінчення формування реєстраційної картки, вам потрібно роздрукувати:

бланк реєстраційної картки;

контрольно-інформаційний лист.

ОФОРМЛЕННЯ
РЕЄСТРАЦІЙНОЇ
КАРТКИ*

Зверніть увагу! Реєстраційна картка оформлюється українською мовою!

1. Заповніть частину "Заява". Для цього необхідно:

– зазначити своє прізвище (у родовому відмінку) та ініціали після найменування регіонального центру;

– власноруч (від руки) написати заяву, у якій засвідчити бажання бути зареєстрованим(ою) для участі в ЗНО, підтвердити факт ознайомлення з Порядком;

– поставити дату написання заяви та особистий підпис у спеціально відведених місцях під заявою.

2. У спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклейте дві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

НАДСИЛАННЯ ДО
РЕГІОНАЛЬНОГО
ЦЕНТРУ
РЕЄСТРАЦІЙНИХ
ДОКУМЕНТІВ

Випускники минулих років та інші категорії учасників ЗНО, які не проходитимуть ДПА у формі ЗНО

Самостійно надсилають комплект реєстраційних документів рекомендованим листом у встановлені терміни (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) на таку адресу: ДпРЦОЯО, Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

Особи, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО

Віддають комплект реєстраційних документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у закладі освіти, який вони закінчують. Відповідальний надсилає поштою або передає нарочним, у встановлені терміни, до регіонального центру (ДпРЦОЯО, Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083) список випускників, оформлений згідно із зразком, затвердженим Порядком, і комплекти реєстраційних документів (дата подання визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передання нарочним – за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).

ВІДСТЕЖЕННЯ
СТАНУ ОБРОБКИ
РЕЄСТРАЦІЙНИХ
ДОКУМЕНТІВ

Дізнатися про стан оброблення реєстраційних документів можливо в онлайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайті за номером реєстраційної картки (за допомоги сервісу «Стан опрацювання документів»).

ОТРИМАННЯ
ДОКУМЕНТІВ, ЩО
ПІДТВЕРДЖУЮТЬ
РЕЄСТРАЦІЮ

За умови успішної реєстрації ДпРЦОЯО надішле кожному зареєстрованому учаснику ЗНО:

– Сертифікат ЗНО-2021;

– реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Випускникам минулих років та іншим категоріям учасників ЗНО, які не проходитимуть ДПА у формі ЗНО – за адресою, яку вони вказали в реєстраційній картці.

Особам, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, – за адресою навчального закладу, де вони навчаються.

Індивідуальні конверти учасників ЗНО, які були відправлені за адресою, зазначеною в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку до регіонального центру, а також осіб, які не вказали відповідну поштову адресу, зберігаються в ДпРЦОЯО.

Для кожного учасника ЗНО на сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому! Зайти на інформаційну сторінку також можна скориставшись кнопкою на нашому сайті. Інформаційна сторінка є особистим джерелом інформації для кожного учасника ЗНО. Вона містить у собі реєстраційні дані особи, з неї учасник ЗНО роздруковує запрошення-перепустку до пунктів зовнішнього оцінювання, а після проходження тестування – інформаційну картку з результатами ЗНО.

ВІДМОВА В
РЕЄСТРАЦІЇ ТА
ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ

Вам може бути відмовлено в реєстрації  для участі в ЗНО на підставі:
1) ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
2) надання недостовірної інформації;
3) подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
4) відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого терміну реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційні документи) або перереєстрації;
5) неналежного оформлення документів, потрібних для реєстрації;
6) неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку***.

У випадку прийняття рішення про відмову в реєстрації Вам буде надіслано рекомендованим поштовим відправленням витяг з протоколу регламентної комісії, де буде зазначено причину відмови та документи, надані Вами для реєстрації. Особі з особливими освітніми потребами, для якої неможливо створити особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО, ДпРЦОЯО повертає не оригінал, а завірену копію наданого нею медичного висновку.
Перераховані документи надсилаються до закладу освіти (для осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО) або за адресою, указаною в реєстраційній картці (для випускників минулих років).

Особа, якій відмовлено в реєстрації, не пізніше 18 травня 2021 року має:

  • за допомогою сервісу «Зареєструватися» СФОРМУВАТИ НОВУ РЕЄСТРАЦІЙНУ КАРТКУ ТА ОФОРМИТИ ЇЇ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ. Якщо причиною відмови в реєстрації або перереєстрації є недоліки оформлення реєстраційної картки – усунути їх під час формування нової реєстраційної картки;

  • повторно сформувати комплект реєстраційних документів (якщо причиною відмови в реєстрації або перереєстрації є недоліки оформлення комплекту реєстраційних документів – усунити їх під час формування комплекту);

  • надіслати до 18.05.2021 (дату визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті) до регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

Особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО, після формування комплекту документів подають його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, у якому вони навчаються.Особи, які не складатимуть ДПА у формі ЗНО, САМОСТІЙНО НАДСИЛАЮТЬ комплект реєстраційних документів до ДпРЦОЯО.