• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2020
під час додаткового періоду

(з 25.05.2020 до 09.06.2020)

ІНФОРМАЦІЙНІ
МАТЕРІАЛИ

ТЕРМІН
РЕЄСТРАЦІЇ

Основний період реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року тривав з 03 лютого до 24 березня. Керівники закладів освіти мали змогу подати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які проходитимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО, до 17 березня 2020 року.

ДОДАТКОВИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ для участі в ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ триватиме з 25 травня до 9 червня включно. Реєстрація можлива для осіб, які не зареєструвалися для проходження ЗНО під час основного періоду.

ГРАФІК
ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ

Пункти проведення додаткової сесії ЗНО створюються здебільшого в м. Дніпро.

Фізика – 24.07.2020

Математика – 28.07.2020

Іспанська мова – 29.07.2020

Французька мова – 30.07.2020

Німецька мова – 31.07.2020

 

Результати до 14.08.2020

Англійська мова – 03.08.2020

Українська мова і література – 04.08.2020

Біологія – 05.08.2020

Історія України – 06.08.2020

Географія – 07.08.2020

Хімія – 10.08.2020

У Дніпропетровській та Запорізькій областях обробку реєстраційних документів учасників ЗНО здійснює Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО).

Допуск осіб до участі в додатковій сесії ЗНО здійснюється за рішенням регламентної комісії при ДпРЦОЯО.

ОСНОВНІ
НОРМАТИВНІ
ДОКУМЕНТИ

1. Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25 (Порядок).

2. Умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, затверджені наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 26.11.2015 № 95.

ОСОБИ,
ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО
НА РЕЄСТРАЦІЮ

Особи, які проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, установлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження ЗНО в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, а також інші категорії осіб. Докладніше...

У зв’язку із запровадженням з 12 березня карантину в Україні, всі охочі зможуть зареєструватися в додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії.

КАТЕГОРІЇ ОСІБ
ТА ДОКУМЕНТИ,
НЕОБХІДНІ ДЛЯ
РЕЄСТРАЦІЇ

Особам, які вже мають повну загальну середню освіту (випускники минулих років), потрібно підготувати:

- Заповнену реєстраційну картку, оформлену на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку.
- Копію* паспорта громадянина України.
- Копію* документа про повну загальну середню освіту (наприклад, атестат).
- Заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

Особам, які в 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту та проходитимуть ДПА у формі ЗНО, потрібно підготувати:

- Заповнену реєстраційну картку, оформлену на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку.
- Копію* паспорта громадянина України.
- Список осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО (готує заклад освіти, в якому навчається особа).
- Заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

Особам, які в 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту та НЕ проходитимуть ДПА у формі ЗНО, потрібно підготувати:

- Заповнену реєстраційну картку, оформлену на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку.
- Копію* паспорта громадянина України.
- Довідку з місця навчання, яка підтверджує, що особа здобуде повну загальну середню освіту в поточному навчальному році.
- Заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

У разі необхідності, потрібно додати до реєстраційного комплекту ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ:

– копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (ДЛЯ ОСІБ, У ДОКУМЕНТАХ ЯКИХ Є РОЗБІЖНОСТІ В ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ);

медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (ДЛЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ, ЗУМОВЛЕНИМИ СТАНОМ ЗДОРОВ’Я);

– копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПОДАЮТЬ ДОКУМЕНТИ, ОФОРМЛЕНІ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ);

– клопотання від закладу освіти з поясненнями причини відсутності паспорта (ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ СКЛАДАТИМУТЬ ДПА У ФОРМІ ЗНО, АЛЕ НЕ ОТРИМАЛИ ПАСПОРТ З ПОВАЖНИХ ПРИЧИН).

В окремих випадках необхідно додати відповідний(і) підтверджувальний(і) документ(и). Докладніше...

*Зверніть увагу! На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис, що складається зі слів Згідно з оригіналом (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

ФОРМУВАННЯ
РЕЄСТРАЦІЙНОЇ
КАРТКИ*

Вам потрібно після 25 травня 2020 року ввести реєстраційні дані до сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua або на нашому сайті.

ЗАУВАЖТЕ, ЩО ОДНИМ З ПЕРШИХ КРОКІВ Є ОБРАННЯ КАТЕГОРІЇ ОСОБИ

– Якщо Ви вже здобули повну загальну середню освіту в попередні роки, незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз, ваша категорія «Випускник минулих років».

Якщо Ви у 2020 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), ваша категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2020 року».

– Якщо Ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

– Якщо Ви є студентом закладу вищої освіти (коледж) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».

– Якщо ви навчаєтесь у закордонному закладі освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Випускник, який здобуде в 2020 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».

Після закінчення формування реєстраційної картки, вам потрібно роздрукувати:

бланк реєстраційної картки;

контрольно-інформаційний лист.

ОФОРМЛЕННЯ
РЕЄСТРАЦІЙНОЇ
КАРТКИ*

Зверніть увагу! Реєстраційна картка оформлюється українською мовою!

1. Заповніть частину "Заява". Для цього необхідно:

– зазначити своє прізвище (у родовому відмінку) та ініціали після найменування регіонального центру;

– власноруч (від руки) написати заяву, у якій засвідчити бажання бути зареєстрованим(ою) для участі в ЗНО, підтвердити факт ознайомлення з Порядком;

– поставити дату написання заяви та особистий підпис у спеціально відведених місцях під заявою.

2. У спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклейте дві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

НАДСИЛАННЯ ДО
РЕГІОНАЛЬНОГО
ЦЕНТРУ
РЕЄСТРАЦІЙНИХ
ДОКУМЕНТІВ

Особи, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО

Віддають комплект реєстраційних документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у закладі освіти, який вони закінчують. Відповідальний надсилає поштою або передає нарочним, у встановлені терміни, до регіонального центру (ДпРЦОЯО, Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083) список випускників, оформлений згідно із зразком, затвердженим Порядком, і комплекти реєстраційних документів (дата подання визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передання нарочним – за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).

Випускники минулих років та інші категорії учасників ЗНО, які не проходитимуть ДПА у формі ЗНО

Самостійно надсилають комплект реєстраційних документів рекомендованим листом у встановлені терміни (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) на таку адресу: ДпРЦОЯО, Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

ВІДСТЕЖЕННЯ
СТАНУ ОБРОБКИ
РЕЄСТРАЦІЙНИХ
ДОКУМЕНТІВ

Дізнатися про стан оброблення реєстраційних документів можливо в онлайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайті за номером реєстраційної картки (за допомоги сервісу «Стан опрацювання документів».

ОТРИМАННЯ
ДОКУМЕНТІВ, ЩО
ПІДТВЕРДЖУЮТЬ
РЕЄСТРАЦІЮ

За умови успішної реєстрації ДпРЦОЯО надішле кожному зареєстрованому учаснику ЗНО:

– Сертифікат ЗНО-2020;

– реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Особам, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, – за адресою навчального закладу, де вони навчаються.

Випускникам минулих років та іншим категоріям учасників ЗНО, які не проходитимуть ДПА у формі ЗНО – за адресою, яку вони вказали в реєстраційній картці.


Індивідуальні конверти учасників ЗНО, які були відправлені за адресою, зазначеною в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку до регіонального центру, а також осіб, які не вказали відповідну поштову адресу, зберігаються в ДпРЦОЯО

Для кожного учасника ЗНО на сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому! Зайти на інформаційну сторінку також можна скориставшись кнопкою на нашому сайті. Інформаційна сторінка є особистим джерелом інформації для кожного учасника ЗНО. Вона містить у собі реєстраційні дані особи, з неї учасник ЗНО роздруковує запрошення-перепустку до пунктів зовнішнього оцінювання, а після проходження тестування – інформаційну картку з результатами ЗНО.

ВІДМОВА В
РЕЄСТРАЦІЇ ТА
ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в ЗНО на підставі:
1) ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
2) надання недостовірної інформації;
3) подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
4) відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого терміну реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційні документи) або перереєстрації;
5) неналежного оформлення документів, потрібних для реєстрації;
6) неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку***.

У випадку прийняття рішення про відмову в реєстрації Вам буде надіслано рекомендованим поштовим відправленням витяг з протоколу регламентної комісії, де буде зазначено причину відмови та документи, надані Вами для реєстрації. Особі з особливими освітніми потребами, для якої неможливо створити особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО, ДпРЦОЯО повертає не оригінал, а завірену копію наданого нею медичного висновку.
Перераховані документи надсилаються до закладу освіти (для осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО) або за адресою, указаною в реєстраційній картці (для випускників минулих років).

Особа, якій відмовлено в реєстрації, не пізніше 9 червня 2020 року має:

– сформувати нову реєстраційну картку (з новим номером);

– усунути причини, що стали підставою для прийняття рішення про відмову в реєстрації або перереєстрації;

– надіслати до ДпРЦОЯО комплект реєстраційних документів в один із зазначених раніше способів (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Усю потрібну інформацію щодо ЗНО можна отримати на сайті ДпРЦОЯО (www.dneprtest.dp.ua) або за телефоном (056) 790–24–99, а також у соціальних мережах «Facebook» «Дніпропетровський РЦОЯО», "Instagram" "ЗНО Дніпро / Запоріжжя", "Telegram" ЗНО 2020 Дніпро / Запоріжжя"