gototopgototop

Шановні абітурієнти!

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.10.2012 № 1130, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.11.2012 за № 1885/22197, кожен абітурієнт, у якого виникли сумніви щодо правильності оцінювання тестової роботи, може скористатися правом на подання апеляційної заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Апеляційна заява подається абітурієнтом у письмовій формі на ім’я директора Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів із моменту офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з предмета, результати якого оскаржуються.

У заяві мають бути зазначені прізвище, ім’я, по батькові, номер Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, назва предмета, результат із якого оскаржується, номер контактного телефону. Якщо в апеляційній заяві не будуть указані вищеперелічені дані, апеляційна комісія може залишити її без розгляду (зразок заяви).

Увага! У кожній апеляційній заяві можуть оскаржуватися результати зовнішнього незалежного оцінювання лише з одного предмета.

Апеляційні заяви радимо надсилати рекомендованим листом за адресою: 01135, м. Київ, вул. Чорновола, 24 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

Дата подання заяви визначатиметься за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Розгляд заяв здійснюватиметься апеляційною комісією, як правило, протягом десяти днів із часу їх надходження. За бажанням, заявники можуть бути присутніми на засіданні апеляційної комісії.

Інформація про час і місце проведення засідань апеляційної комісії та списки абітурієнтів, заяви яких розглядатимуться, будуть розміщуватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти не пізніше ніж за день до їх проведення.

Інформація про наслідки розгляду апеляційної заяви (витяг із протоколу засідання апеляційної комісії, копії бланків відповідей, картка абітурієнта) надсилатиметься заявнику на адресу, указану ним під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.