gototopgototop

Звертаємо увагу абітурієнтів Дніпропетровської та Запорізької області, що реєстрацію для участі в ЗНО завершено 20 лютого!

Право на реєстрацію у додатковий період з 21 лютого до 20 травня мають лише особи з числа учасників антитерористичної операції.

Такі особи братимуть участь у ЗНО з української мови і літератури під час повторної додаткової сесії (27 червня 2015 року),  з інших предметів – під час основної сесії (протягом червня).

Порядок дій осіб, які реєструються для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з 21 лютого до 20 квітня 2015 року

1. Увівши реєстраційні дані на сторінці «Реєстрація-2015», сформувати та заповнити реєстраційну картку. В разі надсилання копій реєстраційних документів і фотокарток електронною поштою, наклеювати фотокартки не потрібно.

2. Підготувати необхідні документи, перелік яких указаний в пункті 3 розділу «Реєстрація», а також заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливила участь в основній сесії з цього предмета, а саме: неможливість зареєструватися у період до 20 лютого 2015 року у зв’язку з перебуванням у цей період у зоні проведення антитерористичної операції.

Увага! Особи, які не мали можливості отримати паспорт громадянина України, для реєстрації надають копію свідоцтва про народження.

Якщо особа є учнем (слухачем, студентом) загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу, розташованого на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, та втратила документ, що посвідчує особу, для реєстрації має надати довідку з навчального закладу з фотокарткою.

3. Не пізніше 20 травня 2015 року надіслати реєстраційні документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти за допомогою поштового зв'язку або (в разі неможливості) електронною поштою.

Адреси електронної пошти регіональних центрів оцінювання якості освіти:

Вінницький РЦОЯО: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Дніпропетровський РЦОЯО: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Івано-Франківський РЦОЯО: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Київський РЦОЯО: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Львівський РЦОЯО: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Одеський РЦОЯО: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Харківський РЦОЯО:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

4. Отримати Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційні матеріали.

Учасникам зовнішнього оцінювання, які подали реєстраційні документи за допомогою поштового зв’язку, Сертифікат та інформаційні матеріали будуть надіслані на адресу, вказану в реєстраційній картці.

Учасникам зовнішнього оцінювання, які подали реєстраційні документи за допомогою електронної пошти, скан-копії реєстраційного повідомлення та Сертифіката будуть надіслані на адресу електронної пошти, вказану в реєстраційній картці. Оригінал Сертифіката ці особи отримають у пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Інформація про відправлення особі Сертифіката та інформаційних матеріалів розміщується на веб-сайті відповідного регіонального центру та, за можливості, надсилається SМS-повідомленням.

Учасник зовнішнього оцінювання може внести зміни до реєстраційних даних шляхом перереєстрації не пізніше 20 травня 2015 року. Для цього необхідно зазначити зміни в реєстраційній картці, розміщеній на «сторінці реєстрації», повторно роздрукувати контрольно-інформаційний лист і реєстраційну картку та надіслати їх разом із Сертифікатом (для осіб, які отримали його поштою) до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У разі виникнення запитань звертайтеся за телефоном інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти (044)486-09-62.

 

 

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДАНИХ

ВІДМОВА В РЕЄСТРАЦІЇ ТА ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ