gototopgototop

Дніпропетровський РЦОЯО запрошує до співпраці!

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує до співпраці педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів І-ІV р. а., ліцеїв, гімназій та інших загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської та Запорізької областей з досвідом роботи від 7 років для роботи в  експертних комісіях з визначення порогового бала за предметами зовнішнього незалежного оцінювання (українська мова і література, математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова, російська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова).

Методика визначення порогового бала описана у статті фахівця УЦОЯО В. Бойка про визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та пороговий бал. Засідання експертних груп буде проходити  наступного дня за днем проведення тесту (основна, додаткова сесія) у Дніпропетровському РЦОЯО (м. Дніпропетровськ, вул. Новоселівська, 27).

Бажаючі взяти участь  у роботі експертних комісій мають надіслати до 10 березня 2015 року на електронну адресу центру Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду такі документи:

1. Заяву-анкету (на ім’я ДпРЦОЯО)

Прізвище, ім’я, по батькові______________________________________

Фах ___________________________________________________________

Стаж педагогічної роботи ________________________________________

Категорія ______________________________________________________

Педагогічне або наукове звання __________________________________

Місце роботи ___________________________________________________

Телефон _______________________________________________________

Електронна адреса ______________________________________________

2. Рекомендацію наукової ради, педагогічного колективу, методичного об’єднання тощо щодо делегування заявника для участі у роботі експертної комісії (скан-копія).

Для педагогічних та науково-педагогічних працівників, які надіслали заявки на участь у роботі експертної комісії, буде проведено навчальний семінар.

Для здобуття досвіду роботи у комісії її учасникам буде запропоновано взяти участь в експертизі тестових завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Особливості  визначення результатів ЗНО у 2015 році викладено у статті директора УЦОЯО І. Л. Лікарчука «Як будемо визначати результати ЗНО?».