gototopgototop

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти видає дублікати та повторні сертифікати, у разі потреби у відновленні або заміні Сертифікатів, що використовуються закладами вищої освіти для здійснення конкурсного відбору в поточному році згідно з умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України

Під час вступної кампанії 2018 року абітурієнти подаватимуть до приймальних комісій сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання  2016 , 2017 та 2018 років, крім результатів з іноземних мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року (п.1 розділ VІІ наказу МОН від 13.10.2017 № 1378 «Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році).

Якщо Сертифікат втрачено або пошкоджено

Дублікати сертифікатів минулих років ( 2008-2015)

Про сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) – це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), а також отримання ним результатів. Без Сертифіката абітурієнт НЕ допускатиметься до складання тестів. Під час тестувань у Сертифікаті проставлятимуться відмітки про проходження абітурієнтом ЗНО з певного предмета. Без відмітки в Сертифікаті факту складання тесту з певного предмета результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.

ЗАБОРОНЕНО: НЕОБХІДНО:
    • Ламінувати бланк Сертифіката.
    • Переклеювати фотокартку.
    • Руйнувати голографічну наліпку.
    • Самостійно робити будь-які виправлення та позначки на бланку Сертифіката.
  • Зберігати бланк Сертифіката в пластиковому файлі в безпечному для документів місці, подалі від забруднюючих речовин.
  • Брати Сертифікат на кожне тестування.