gototopgototop

Дніпропетровський РЦОЯО виготовляє дублікати сертифікатів та вносить зміни до персональних даних для учасників ЗНО 2016, 2017 років.

Відповідно до Інструкції про порядок виготовлення дублікатів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 16.01.2014 № 35, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 4 лютого 2014 року за № 214/24991:

Якщо Сертифікат втрачено або пошкоджено

Виготовлення дубліката сертифіката здійснюють на підставі письмового звернення (заяви) абітурієнта. У заяві зазначають причину виготовлення дубліката сертифіката (втрата або пошкодження оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання). До розгляду приймаються заяви, написані абітурієнтами власноруч.

Зразок заяви про виготовлення дубліката сертифіката

До заяви додають:

  • копію документа, що засвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація учасника ЗНО;
  • копію платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката;
  • дві фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання або його фрагменти (якщо такий є);
  • два пластикових файли формату А4 для зберігання документів.

На копії документа, що засвідчує особу, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистого підпису особи, яка подала заяву, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Фінансові витрати, потрібні для виготовлення дублікатів сертифікатів, компенсуються за рахунок коштів фізичних осіб-заявників. Вартість виготовлення дубліката сертифіката станом на 01 березня 2018 року складає 29 грн 44 коп.

Квитанція про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката

Заяви, оформлені без дотримання вимог, повертаються заявникові з відповідними роз'ясненнями.

Виготовлення дубліката сертифіката

Після перевірки комплектності наданого абітурієнтом пакета документів, відомостей про заявника, що містяться в базі даних, та факту зарахування коштів на рахунок регіонального центру, спеціаліст виготовляє дублікат сертифіката.

Позначки про проходження абітурієнтом зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році проставляють у дублікаті сертифіката після офіційного оголошення результатів тестування з усіх навчальних предметів на підставі відомостей, що містяться в базі даних.

Отримання дубліката сертифіката

Дублікат сертифіката надсилають рекомендованим листом з повідомленням про вручення на поштову адресу, указану заявником, або видають заявникові (уповноваженому ним представникові) нарочно в разі зазначення цієї вимоги в заяві про виготовлення дубліката сертифіката.

У разі зміни персональних даних

(прізвища, імені, по батькові, виду та номеру документа, за яким відбулася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання)

Потрібно подати заяву про внесення змін до персональних даних.

Зразок заяви про внесення змін до персональних даних

До заяви додають:

  • копія документа, що засвідчує особу на дату подання заяви (обов’язково);
  • копія свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу, зміну імені, усиновлення тощо (обов’язково).

На копіях документів, що подають для розгляду, повинен бути напис про засвідчення документа, який складається зі слів: «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистого підпису особи, яка подала заяву, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Після перевірки комплектності наданого абітурієнтом пакета документів, відомостей про заявника, що містяться в базі даних, спеціаліст уносить відповідні зміни до бази даних абітурієнтів.

Зміни до персональних даних вносять лише до бази даних абітурієнтів, а заявник отримує повідомлення із підтвердженням відповідних змін. Дублікат сертифіката в такому випадку не надають!

Отримати повідомлення із підтвердженням унесення відповідних змін до бази даних абітурієнтів заявник може простим поштовим відправленням, а також особисто в регіональному центрі. Для відправлення документа рекомендованим листом абітурієнт має узяти на себе витрати на пересилання згідно з тарифами «Укрпошти».


Адреса Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти:

49083, вул.Новоселівська, 27, м.Дніпро

Телефон: (056)790-24-99

Графік прийому громадян:

Пн-Пт з 10:00 до 16:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00


Звертаємо увагу! З технічних причин Український і регіональні центри оцінювання якості освіти тимчасово не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання та виготовляти дублікати сертифікатів минулих років(2008–2015).

Проте Український центр оцінювання якості освіти може підтвердити факт участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та надати результати проходження ЗНО учасникам минулих років.  Детальніше за посиланням