gototopgototop

Про зміни до персональних даних учасників ЗНО-2017

У разі зміни персональних даних (прізвища, імені, по батькові, виду та номеру документа, за яким відбулася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання) необхідно подати заяву про внесення змін до персональних даних.

Зразок заяви про внесення змін до персональних даних

До заяви додаються:

-    копія документа, що засвідчує особу на дату подання заяви (обов’язково);
-    копія свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу, зміну імені, усиновлення тощо (обов’язково).

На копіях документів, що подаються для розгляду, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистого підпису особи, яка подала заяву, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Після перевірки комплектності наданого абітурієнтом пакета документів, відомостей про заявника, що містяться в базі даних, спеціаліст уносить відповідні зміни до бази даних абітурієнтів.

Звертаємо увагу! Зміни до персональних даних вносяться лише до бази даних абітурієнтів, а заявник отримує повідомлення з підтвердженням відповідних змін. Дублікат сертифіката у такому випадку не надається!

Заяви абітурієнтів розглядаються у термін, визначений чинним законодавством.

Отримати повідомлення з підтвердженням унесення відповідних змін до бази даних абітурієнтів заявник може простим поштовим відправленням, а також особисто в регіональному центрі. Для відправлення документа рекомендованим листом, абітурієнт має узяти на себе витрати на пересилання згідно тарифів «Укрпошти».