gototopgototop

Шановні майбутні учасники ЗНО!

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 01.02.2017 № 17 "Про внесення змін до Умов участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання "(наказ від 26.11.2015 № 95).

ДЛЯ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО в додатковий період реєстрації (з 03.05.2017 до 19.05.2017) реєструються особи, які не мали змоги зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) в основний період через те, що:
1) є учасниками антитерористичної операції;
2) проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, наведених у додатках 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1276-р), або переселилися з них;
3) за рішенням судів перебувають в установах пенітенціарної системи України.

Особи, зазначені в пунктах 1, 2, до комплекту реєстраційних документів додають заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії та відповідний підтверджувальний документ.

Рішення про реєстрацію абітурієнтів для участі в додатковій сесії ЗНО приймає регламентна комісія при Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО).

Увага! Пункти проведення додаткової сесії ЗНО створюють, як правило, у м. Дніпрі.

Перелік документів, які потрібно подати до ДпРЦОЯО в додатковий термін реєстрації для розгляду можливості участі в додатковій сесії

Причини,
що перешкодили участі
в основній сесії ЗНО
Документи,
які потрібно подати на розгляд
регламентної комісії при ДпРЦОЯО разом з іншими реєстраційними документами

1. Участь в антитерористичній операції.

1. Заява.
2.Комплект реєстраційних документів*.
3.Копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (додаток 1 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413) або копія одного із документів, передбачених пунктом 4 Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413.

2. Проживання на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.

1. Заява.
2.Комплект реєстраційних документів*.
3. Копія паспорта громадянина України (або одного із батьків (опікунів), зокрема копії сторінок, де вказано прізвище, ім’я, по батькові, а також відомості про реєстрацію місця проживання.

 

*Додаткову інформацію щодо реєстрації та доступ до реєстраційної форми буде надано з 03 травня 2017 року.

У 2017 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання буде проведено з 03 до 12 липня.

Графік проведення додаткової сесії буде затверджено та оприлюднено до 28 квітня.


Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
(093)5539946, (068)1511643, (066)6881190