gototopgototop

Основне про вступ для майбутніх магістрів
за спеціальністю « Право»

03.08.2017 проведено вступне випробування для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» для участі у якому зареєстровано 1467 осіб (1085 з Дніпропетровської області та 382 із Запорізької). Явка склала близько 95% (не з’явилися на тестування загалом 67 осіб, з яких 44 з Дніпропетровської та 23 із Запорізької області). 10 учасників випробування не змогли потрапити у пункт тестування через запізнення, 1- через відсутність одного з обов’язкових документів. За проведенням процедури ЗНО спостерігали представники громадської організації ВГО «Опора».
На сайті МОН опубліковані правильні відповіді до тестів ЗНО на магістратуру з «Права». Переглянути їх можна за посиланням …

Результати єдиного фахового вступного випробування буде розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника» 15 серпня 2017 року. Доступ до інформаційної сторінки здійснюватиметься за  номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.
Звертаємо увагу, що відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, участь у другій сесії єдиного фахового вступного випробування можуть взяти лише вступники, які:

брали участь у єдиному фаховому вступному випробуванні, але стосовно них допущено порушення процедури проведення єдиного фахового вступного випробування;

не змогли виконати єдине фахове вступне випробування у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій.

Інформаційний бюлетень «Єдине фахове вступне випробування.2017 рік»

За детальною інформацією звертайтеся до приймальних комісій вищих навчальних закладів.