gototopgototop

Географія

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з географії відбудеться 8 червня.

Програма ЗНО з географії

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим  наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

Характеристики сертифікаційних робіт з географії.

У характеристиці сертифікаційної роботи з географії визначено структуру тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів.

Назва предмета тестування Кількість тестових завдань Час відведений на виконання тесту, хвилин Максимальна кількість балів за виконання усіх завдань тесту
Географія 56 150 94

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року можуть обрати географію як третій предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників  до 21 червня 2018 року.

Збірки тестових завдань минулих років