gototopgototop

Географія

У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання з географії відбудеться 11 червня.

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».


Програма ЗНО
з географії

Характеристики сертифікаційних робіт з географії.

 

У характеристиці сертифікаційної роботи з географії визначено структуру тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів.

 

Назва предмета тестування Кількість тестових завдань

Час, відведений на виконання завдань

тесту (у хвилинах)

Максимальна кількість балів за виконання усіх завдань тесту
Географія 56 150 94

 

Випускники закладів загальної середньої освіти поточного року, які обрали географію для проходження державної підсумкової атестації (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі в процесі визначення результату ДПА буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використано під час прийому до закладів вищої освіти.

 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників  до 25 червня 2019 року.

 

Сертифікаційна робота з географії 2019 року (основна сесія)

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з географії 2019 року (основна сесія)


Збірки тестових завдань минулих років