gototopgototop

Іспанська мова

У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської мови відбудеться 27 травня.

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

 

Програма ЗНО з іспанської мови

Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з іспанської мови зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року

 

Характеристики сертифікаційних робіт з іспанської мови.

 

У характеристиці сертифікаційної роботи з іспанської мови визначено структуру тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів.


Назва предмета тестування Кількість тестових завдань

Час, відведений на виконання завдань

тесту (у хвилинах)

Максимальна кількість балів за виконання усіх завдань тесту
Іспанська мова 59 150 72

 

Випускники закладів загальної середньої освіти поточного року, які обрали іспанську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. Для тих, хто вивчав іспанську мову на стандартному або академічному рівні, в процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», № 17–32 частини «Читання», № 39–43, № 49–53 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо». Для тих, хто вивчав іспанську мову на профільному рівні використовуватиметься тестовий бал отриманий за виконання усіх завдань тесту. Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використано під час прийому до закладів вищої освіти.

 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 20 червня 2019 року.

 

*Як і в 2018 році сертифікаційна робота міститиме частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)».

Демонстраційний тест ЗНО-2018. Бланки відповідей до демонстраційного зошита: бланк А та бланк Б.

Завдання з аудіювання.

Завантажити відео завдання з аудіювання.

Правильні відповіді до завдань демонстраційного варіантa сертифікаційної роботи з іспанськой мови


Збірки тестових завдань минулих років