gototopgototop

Хімія

У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання з хімії відбудеться 13 червня.

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

 

Програма ЗНО з хімії

 

Характеристики сертифікаційних робіт з хімії.

 

У характеристиці сертифікаційної роботи з хімії визначено структуру тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів.

 

Назва предмета тестування Кількість тестових завдань

Час, відведений на виконання завдань

тесту (у хвилинах)

Максимальна кількість балів за виконання усіх завдань тесту
Хімія 52 150 80

 

Випускники закладів загальної середньої освіти поточного року, які обрали хімію для проходження державної підсумкової атестації (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі в процесі визначення ДПА результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використано під час прийому до закладів вищої освіт

 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2019 року.

 

Сертифікаційна робота з хімії 2019 року (основна сесія)

Правильна відповідь до завдань сертифікаційної роботи з хімії 2019 року (основна сесія)

 

Збірки тестових завдань минулих років