gototopgototop

Додаткова сесія ЗНО-2018

Окремі особи можуть взяти участь у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), яка організовується після проведення основної сесії.

Стан опрацювання реєстраційних документів

Реєстрація для участі в додатковій сесії в період проведення основної сесії ЗНО-2018. Детальніше...

Увага! Пункти проведення додаткової сесії ЗНО створюють, як правило, у м. Дніпрі.

Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО
в додатковий період (з 03.05.2018 до 21.05.2018)

Категорії учасників

Документи, 
які потрібно подати на розгляд 
регламентної комісії при ДпРЦОЯО разом з
іншими реєстраційними документами*

1. Особи, які є учасниками антитерористичної операції та не зареєструвалися в основний період реєстрації
  1. Заповнений бланк заяви щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії (бланк заяви автоматично генерується разом із реєстраційною карткою).
  2. Комплект реєстраційних документів*.
  3. Копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (додаток 1 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413), або одного з документів, передбачених пунктом 4 Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413.
2. Особи, які проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, наведених у додатках 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1276-р), або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;

 

  1. Заповнений бланк заяви щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії (бланк заяви автоматично генерується разом із реєстраційною карткою).
  2. Комплект реєстраційних документів*.
  3. Копія паспорта громадянина України, зокрема копії сторінок, де вказано прізвище, ім'я, по батькові, а також відомості про реєстрацію місця проживання (або копію довідки про реєстрацію місця проживання/перебування - для осіб, які мають паспорт громадянина України у формі картки), а в разі відсутності в заявника паспорта – відповідну копію паспорта громадянина України одного з батьків (опікунів, піклувальників) (у такому випадку також має подаватися копія документа, що підтверджує факт батьківства (опікунства, піклування) над заявником: копія сторінки паспорта, де містяться відомості про дітей, указано прізвище, ім'я, по батькові заявника, або копія посвідчення опікуна або піклувальника установленого зразка, або копія свідоцтва про народження заявника).

3. Особи, які мають складати державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли         зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати ЗНО як оцінки за ДПА).

  1. Заповнений бланк заяви щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії (бланк заяви автоматично генерується разом із реєстраційною карткою).
  2. Комплект реєстраційних документів*.
  3. Клопотання закладу освіти, у якому зазначено причину, через яку особа не змогла в основний період реєстрації зареєструватися для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання (клопотання має бути погоджено з відповідним органом управління освітою або засновником закладу освіти чи його представником).

Увага! Разом з документом, що підтверджує певні події та факти, оформленим іноземною мовою, має подаватися його нотаріально засвідчений переклад українською мовою.

*Додаткову інформацію щодо реєстрації та доступ до реєстраційної форми буде надано на нашому сайті (www.dneprtest.dp.ua) з 03 травня 2018 року.

Рішення про реєстрацію абітурієнтів для участі в додатковій сесії ЗНО ухвалює регламентна комісія при Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО).

Ознайомтеся з графіком проведення додаткової сесії:

Предмет ЗНО

Дата проведення

Українська мова і література 02.07.2018
Математика 03.07.2018
Англійська мова 04.07.2018
Іспанська мова* 04.07.2018
Біологія 05.07.2018
Німецька мова* 05.07.2018
Історія України 06.07.2018
Географія 09.07.2018
Французька мова* 09.07.2018
Фізика 10.07.2018
Хімія 11.07.2018

*Початок о 14.год. 00 хв.

Особливості подання документів для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії визначають Умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, що розробляє та затверджує Український центр оцінювання якості освіти.