gototopgototop

Шановні учасники ЗНО!

Якщо з поважної причини* Ви не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з одного або кількох предметів, зверніться до Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) протягом п’яти робочих днів із дня проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення), із відповідною заявою (якщо пропущено тестування з двох та більше предметів, заяву з кожного предмета тестування потрібно оформлювати окремо), у якій зазначте причину, чому Ви не змогли взяти участь у певному тестуванні. До заяви обов’язково додайте документ(-ти), що підтверджує(-ють) причину, яка унеможливила проходження Вами тестування у визначені терміни, а також копію сертифіката учасника ЗНО-2018.

Рішення про реєстрацію абітурієнтів для участі в додатковій сесії ЗНО ухвалює регламентна комісія при ДпРЦОЯО.

Інформація за наслідками розгляду регламентною комісією при ДпРЦОЯО звернень громадян щодо реєстрації на додаткову сесію.

Особливості подання документів для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії визначають Умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, що розробляє та затверджує Український центр оцінювання якості освіти.

Заяву та інші документи Вам потрібно подати безпосередньо до ДпРЦОЯО або надіслати поштовим відправленням на адресу: ДпРЦОЯО, вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

Звертаємо Вашу увагу, що через роботу пошти документи можуть затриматися, унаслідок чого буде неможливим подати їх у визначений термін, тому Ви повинні подбати про швидші способи доставки документів до ДпРЦОЯО або подати документи особисто .

Графік подання заяв щодо участі в додатковій сесії ЗНО

Предмет ЗНО

Дата проведення

Математика 22-29.05.2018
Українська мова і література 24-31.05.2018
Іспанська мова 29.05-04.06.2018
Німецька мова 29.05-04.06.2018
Французька мова 29.05-04.06.2018
Англійська мова 01-07.06.2018
Біологія 04-08.06.2018
Історія України 06-12.06.2018
Географія 08-14.06.2018
Фізика 11-15.06.2018
Хімія 13-19.06.2018

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщуються у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів).

Увага! Пункти проведення додаткової сесії ЗНО створюють, як правило, у м. Дніпрі.

*ДО ПОВАЖНИХ ПРИЧИН, ЯКІ НЕ ЗАЛЕЖАЛИ ВІД ДІЙ ТА ВОЛІ УЧАСНИКА ЗНО ТА НА ЯКІ ВІН НЕ МІГ ВПЛИНУТИ, НАЛЕЖАТЬ:

1. Участь, у день проведення ЗНО з відповідного навчального предмета, у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямування до/з місць їх проведення.

2. Хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії.

3. Стихійне лихо, зокрема пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення ЗНО з певного навчального предмета.

4. Викрадення одного з документів, потрібних для допуску до пункту проведення ЗНО, що трапилося до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за п’ять календарних днів.

5. Смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів.

6. Інша причина.

7. Участь у тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через різке погіршення стану здоров’я або виникнення в пункті зовнішнього оцінювання інших обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров’я учасників, бажання пройти зовнішнє оцінювання з цього навчального предмета під час додаткової сесії (у цьому випадку рішення про допуск для участі в додатковій сесії ухвалює регламентна комісія з урахуванням записів у документах пункту проведення ЗНО (ПТ), що підтверджують погіршення стану здоров’я абітурієнта та довідки медичної установи). У випадку погіршення стану здоров’я та неможливості продовження виконання сертифікаційної роботи зверніться до медичного працівника, який чергує в ПТ, а потім до медичної установи!

8. Участь у тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через допущення щодо абітурієнта порушення процедури проведення ЗНО (у цьому випадку абітурієнти можуть скористатися правом на подання апеляційної заяви про порушення процедури проведення ЗНО та вказати в ній на потребу в реєстрації для проходження ЗНО під час додаткової сесії). Прийом апеляційної заяви здійснюють у день проведення ЗНО в ПТ до виходу особи з нього. Рішення про участь в додатковій сесії вищезазначених осіб приймаються регламентною комісією в разі встановлення факту порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, що впливає на об’єктивність результату зовнішнього оцінювання. Особа допускається до проходження зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час додаткової сесії за умови задоволення апеляційною комісією клопотання про анулювання відповідного результату зовнішнього оцінювання. Пам’ятайте, що факт написання апеляційної заяви не є гарантією автоматичної реєстрації для участі в додатковій сесії.

Увага!Регламентна комісія при ДпРЦОЯО перевіряє достовірність обставин і фактів, викладених Вами в заяві щодо участі в додатковій сесії (підпункт 5 пункту 4 Положення про регламентну комісію при регіональному центрі оцінювання якості освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 26 грудня 2014 року № 1526).

Перелік документів, які Вам потрібно подати до ДпРЦОЯО для розгляду можливості участі в додатковій сесії

Причини, що перешкодили взяти участь в основній сесії ЗНО

Документи, які потрібно подати на розгляд регламентної комісії при ДпРЦОЯО

Участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо) у день проведення ЗНО з відповідного навчального предмета
 1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
 2. Копія наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу.
 3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2018.
Перебування в дорозі до/з місць проведення міжнародних, всеукраїнських заходів (змагань, конкурсів, олімпіад тощо) у день проведення ЗНО з відповідного навчального предмета

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
 2. Копія наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу, а також копії відповідних проїзних документів або копія розпорядчого документа, де зазначено строки перебування в дорозі.
 3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2018.

 

Хвороба в день проведення ЗНО з певного навчального предмета під час основної сесії

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
 2. Один з документів, зазначених в абзацах 2–5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837
 3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2018.

 4. Витяг із наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність»

   

  *Зразок довідки 095/о, зразок довідки 027/о, зразок довідки 086/о.
Стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії
 1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
 2. Копія акта чи довідки, виданої підрозділом Державної служби України з надзвичайних ситуацій або житлово- експлуатаційною організацією, або підприємством, установою, організацією, що здійснює експлуатацію будинку, або об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку, або Українським гідрометеорологічним центром.
 3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2018.
Викрадення одного з документів, потрібних для допуску до пункту проведення ЗНО, що трапилося до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за п’ять календарних днів.

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
 2. Документ, виданий Національною поліцією України, який підтверджує звернення особи у зв’язку із викраденням документа, або копію відповідної постанови слідчого, або талон-повідомлення, форма якого затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06 листопада 2015 року № 1377, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 грудня 2015 року за № 1498/27943. Рішення про допуск до участі в додатковій сесії з певного навчального предмета ухвалює регламентна комісія лише у випадку, якщо підтверджувальний документ видано не пізніше дати проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета
 3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2018.

 

Смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів.

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
 2. Копія свідоцтва про смерть (або копія одного з документів, передбачених підпунктами а, б, ґ, е пункту 1 глави 5 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року № 52/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2000 року за № 719/4940 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24 грудня 2010 року № 3307/5)), та копія документа, що підтверджує родинність по крові або шлюбу з померлим.
 3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2018

 

Інша причина.

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
 2. Довідка або інший документ, виданий установою, до компетенції якої належить фіксація певних фактів.
 3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2018.

 

Участь у тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через різке погіршення стану здоров’я або виникнення в пункті ЗНО інших обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров’я учасника, бажання пройти зовнішнє оцінювання з цього навчального предмета під час додаткової сесії

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
 2. Один із документів, зазначених в абзацах 2–5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837
 3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2018.

 

Участь в тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через допущення щодо абітурієнта порушення процедури проведення ЗНО
 1. Апеляційна заява про порушення процедури проведення ЗНО із проханням про реєстрацію для участі в додатковій сесії (прийом відповідної заяви здійснюють у день проведення ЗНО в ПТ до виходу особи з нього). Бланк апеляційної заяви надають у ПТ на прохання абітурієнта. Рішення про участь в додатковій сесії приймається регламентною комісією в разі встановлення факту порушення процедури проведення ЗНО, що впливає на об’єктивність результату зовнішнього оцінювання. Особа допускається до проходження зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час додаткової сесії за умови задоволення апеляційною комісією клопотання про анулювання відповідного результату зовнішнього оцінювання. Пам’ятайте, що факт написання апеляційної заяви не є гарантією автоматичної реєстрації для участі в додатковій сесії.

Увага! Разом з документом, що підтверджує певні події та факти, оформленим іноземною мовою, має подаватися його нотаріально засвідчений переклад українською мовою.

Ознайомтеся з графіком проведення додаткової сесії:

Предмет ЗНО

Дата проведення

Українська мова і література 02.07.2018
Математика 03.07.2018
Англійська мова 04.07.2018
Іспанська мова* 04.07.2018
Біологія 05.07.2018
Німецька мова* 05.07.2018
Історія України 06.07.2018
Географія 09.07.2018
Французька мова* 09.07.2018
Фізика 10.07.2018
Хімія 11.07.2018

*Початок о 14.год. 00 хв.