gototopgototop

Порядок виготовлення та видачі дублікатів Сертифікатів

ТЕРМІНИ. Виготовлення дублікатів Сертифікатів, що видавалися в поточному році, починається одночасно з реєстрацією осіб, які виявили бажання пройти ЗНО, і здійснюється до кінця календарного року. Виготовлення дублікатів Сертифікатів, що видавалися у попередні роки, здійснюється протягом усього року.

 

ПРИЧИНИ. Дублікат Сертифіката видається у разі:

1) втрати, викрадення, знищення Сертифіката;

2) пошкодження Сертифіката, що призвело до порушення цілісності інформації

 

КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТІВ. Виготовлення дубліката здійснюється на підставі заяви про виготовлення дубліката Сертифіката.

У заяві зазначають причину виготовлення дубліката. До розгляду приймаються заяви, написані учасником або його законним представником. У разі оформлення заяви щодо дубліката законним представником учасника до неї має бути додано копію документа, що засвідчує право особи представляти інтереси учасника (копія свідоцтва про народження учасника та копія паспорта законного представника тощо).

Комплект документів для виготовлення дубліката складається з:

1. Заяви про виготовлення дубліката.

2. Додаткових документів, а саме:

копії платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката (у разі зазначення в заяві щодо дубліката бажання отримати документ особисто) або копії платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення та відправлення дубліката (у разі зазначення в заяві щодо дубліката прохання надіслати документ поштою);

• двох однакових фотокарток для документів (чорно-білих або кольорових) розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку учасника (одна з фотокарток наклеюється на заяву);

• Сертифіката, дублікат якого виготовляється (у разі потреби виготовлення дубліката через пошкодження Сертифіката, що призвело до порушення цілісності інформації)

• копія документа, на підставі якого учасника зареєстровано для участі в ЗНО (назва, серія (за наявності) та номер якого вказані в Сертифікаті, дублікат якого потрібно виготовити).

Якщо учасник не має документа, на підставі якого його зареєстровано для участі у зовнішньому оцінюванні, подається копія іншого документа, що посвідчує особу володільця Сертифіката (у разі розбіжностей персональних даних в базі даних ЗНО та в наявному документі, що посвідчує особу володільця Сертифіката, також подається копія свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу).

 

На копіях документів, що подаються для виготовлення дубліката, мають бути напис про засвідчення документа,що складається із слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис учасника, його ініціали,прізвище, дата засвідчення копії.

 

Заяви, оформлені без дотримання вимог, повертаються заявникові з відповідними роз'ясненнями. У таких випадках дублікат не виготовляється. Особа, якій відмовлено у виготовленні дубліката, усунувши недоліки, пов’язані з оформленням заяви щодо дубліката та/або документів, що подаються для виготовлення дубліката, може повторно звернутися до регіонального центру щодо виготовлення дубліката.

ВИГОТОВЛЕННЯ ДУБЛІКАТА. Після перевірки комплектності наданого абітурієнтом пакета документів, відомостей про заявника, що містяться в базі даних, та факту зарахування коштів на рахунок регіонального центру, спеціаліст виготовляє дублікат Сертифіката. Позначки про проходження абітурієнтом зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році проставляють у дублікаті сертифіката після офіційного оголошення результатів тестування з усіх навчальних предметів на підставі відомостей, що містяться в базі даних. Заяви щодо дубліката розглядаються у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

 

ОТРИМАННЯ ДУБЛІКАТА. Дублікат Сертифіката надсилається рекомендованим листом із повідомленням про вручення за адресою, вказаною у заяві, або видається учаснику (уповноваженому ним представникові) особисто у разі зазначення цієї вимоги в заяві про виготовлення дубліката Сертифіката.

Адреса Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти:

49083, вул.Новоселівська, 27, м.Дніпро

Телефон: (056)790-24-99

Графік прийому громадян:

Пн-Пт з 10:00 до 16:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00