gototopgototop

Шановні вступники до магістратури!

ДЛЯ ПЕВНИХ КАТЕГОРІЙ ВСТУПНИКІВ* організовується додаткова сесія (далі – друга сесія) вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти (далі - вступні випробування). Особливості організації та проведення другої сесії визначаються Порядком організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 22 березня 2018 року № 270.

Друга сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти (25.07.2018 – єдиний вступний іспит (вступне випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови), 26.07.2018 – єдине фахове вступне випробування (вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей)). Пункти тестування для проведення другої сесії вступних випробувань створюються в місті Києві.

Рішення про допуск вступника для участі в другій сесії приймається регламентною комісією при Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти (далі – ДпРЦОЯО).

КАТЕГОРІЇ ВСТУПНИКІВ, ДЛЯ ЯКИХ ОРГАНІЗОВУЄТЬСЯ ДРУГА СЕСІЯ*:

1.Вступники, які брали участь в основній сесії єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;

2. Вступники, які брали участь в основній сесії єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;

3. Вступники, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту через причини, що не залежали від їх дій та волі та на які вони не могли вплинути, зокрема:
– хвороба в день проведення основної сесії єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту;
– стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа, інші форс-мажорні обставини в день або переддень проведення основної сесії єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту;
– викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту тестування, що трапилося до проведення єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту, але не раніше ніж за п’ять календарних днів;
– смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту, але не раніше ніж за сім календарних днів.

ПОДАННЯ ДО РЕГЛАМЕНТНОЇ КОМІСІЇ ЗАЯВ ЩОДО УЧАСТІ В ДРУГІЙ СЕСІЇ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

– особами, зазначеними в пункті 1, – у день проведення єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту одночасно з поданням апеляційних заяв щодо порушень процедури; 
– особами, зазначеними в пунктах 2, 3, – протягом трьох календарних днів із дня проведення основної сесії** єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту (з урахуванням дня проведення).

Графік подання заяв щодо участі в другій сесії**

Назва вступного випробування

Терміни подання заяв щодо участі в другій сесії

Єдиний вступний іспит

(вступне випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови)

11.06.2018 – 13.06.2018

Єдине фахове вступне випробування

(вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей)

13.06.2018 – 15.06.2018


ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ПОДАТИ ДО ДпРЦОЯО ДЛЯ РОЗГЛЯДУ МОЖЛИВОСТІ УЧАСТІ В ДРУГІЙ СЕСІЇ

Причини

звернення до регламентної комісії  при ДпРЦОЯО

Документи,

які потрібно подати на розгляд регламентної комісії при ДпРЦОЯО

Хвороба в день проведення основної сесії єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту
 1. Заява, де зазначено причину, з якої вступник не зміг взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні/єдиному вступному іспиті
 2. Один із документів, зазначених в абзацах третьому –шостому, дев’ятому та десятому підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837.
Витяг із наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність»
Стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа, інші форс-мажорні обставини в день або переддень проведення основної сесії єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої вступник не зміг взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні/єдиному вступному іспиті.
 2. Копія акта чи довідки, виданої підрозділом Державної служби України з надзвичайних ситуацій, або житлово-експлуатаційною організацією, або підприємством, установою, організацією, що здійснює експлуатацію будинку, або об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку, або Українським гідрометеорологічним центром.

 

Викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту тестування, що трапилося до проведення єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту, але не раніше ніж за п’ять календарних днів

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої вступник не зміг взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні/єдиному вступному іспиті.
 2. Документ, виданий Національною поліцією України, який підтверджує звернення особи у зв’язку із викраденням документа, або копію відповідної постанови слідчого, або талон-повідомлення, форма якого встановлена Інструкцією про порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06 листопада 2015 року № 1377, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 01 грудня 2015 року за № 1498/27943.
Смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту, але не раніше ніж за сім календарних днів
 1. Заява, де зазначено причину, з якої вступник не зміг взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні/єдиному вступному іспиті.
 2. Копія документа, що засвідчує державну реєстрацію смерті (копію одного з документів, передбачених підпунктами «а», «б», «ґ», «е» пункту 1 глави 5 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року № 52/5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2000 року за № 719/4940 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24 грудня 2010 року № 3307/5)), та копію документа, що підтверджує родинність по крові або шлюбу з померлим.
Інша причина

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої вступник не зміг взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні/єдиному вступному іспиті.
 2. Інший документ, що підтверджує форс-мажорні обставини.

Неможливість завершення виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я вступника або виникненням інших обставин у пункті тестування***

***У цьому випадку, рішення про допуск для участі в другій сесії, регламентна комісія ухвалює на підставі записів у документах пункту тестування

 

 1. Заява, де зазначено причину, з якої вступник не завершив виконання завдань вступних випробувань.
 2. Один із документів, зазначених в абзацах третьому-шостому, дев’ятому та десятому підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837 (додається в разі неможливості завершення виконання вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я вступника).

Допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення результату вступника****

****Рішення про участь у другій сесії приймається регламентною комісією в разі встановлення факту порушення процедури проведення вступного випробування, що може вплинути на об’єктивність результатів вступного випробування.
Особа допускається до другої сесії за умови задоволення апеляційною комісією клопотання про анулювання результатів вступного випробування.

 1. Апеляційна заява про порушення процедури проведення вступного випробування із проханням про реєстрацію для участі в другій сесії (прийом відповідної заяви здійснюють у день проведення вступного випробування в пункті тестування до виходу особи з нього). Бланк апеляційної заяви надають у пункті тестування на прохання вступника.
Пам’ятайте, що факт написання апеляційної заяви не є гарантією автоматичної реєстрації для участі в другій сесії.


Заяву та інші документи потрібно подати безпосередньо до ДпРЦОЯО
або надіслати поштовим відправленням на адресу: ДпРЦОЯО, вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

Звертаємо увагу, що через роботу пошти документи можуть затриматися, унаслідок чого буде неможливим подати їх у визначений термін, тому необхідно подбати про швидші способи доставки документів до ДпРЦОЯО або подати документи особисто.