gototopgototop

Загальна інформація

ВИЗНАЧЕННЯ

Вступні випробування до магістратури, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО):

єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це тестування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ
ЄФВВ/ЄВІ

Докладніше…

УЧАСНИКИ

У 2020 році Умовами прийому до закладів вищої освіти значно розширено перелік спеціальностей для вступу на які використовуватимуться результати ЄВІ. Відтак, для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 20 «Аграрні науки та продовольство», 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону», спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», 025 «Музичне мистецтво») необхідно складати ЄВІ.

Усі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у ЄВІ та ЄФВВ.

ПРОГРАМИ

ЄВІ передбачає написання тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Із програмою, на основі якої укладатимуться завдання, можна ознайомитися за посиланням.

ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Завдання блоку «Право» укладатимуться на основі Програми, затвердженої наказом МОН від 7 лютого 2020 року № 152. Другий блок ЄФВВ – перевірка загальних навчальних правничих компетентностей. Він міститиме завдання для оцінювання критичного, аналітичного та логічного мислення. Тести укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 8 квітня 2016 року № 409.

РЕЄСТРАЦІЯ

У 2020 році реєстрація для проходження єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року.

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, в якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Докладніше…

ПІДГОТОВКА ЄВІ/ЄФВВ

Докладніше…

КАЛЕНДАР 2020

Проведення ЄВІ: 1 липня 2020 року

Проведення ЄФВВ: 3 липня 2020 року

ЗАПРОШЕННЯ- ПЕРЕПУСТКА

Місце, дата та час проведення ЄВІ/ЄФВВ зазначаються в запрошенні-перепустці.

16 червня в «Кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ» розміщено запрошення-перепустки.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ

Розміщення на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України та Українського центру оцінювання якості освіти правильних відповідей до завдань:
  • ЄВІ – до 03.07.2020;
  • ЄФВВ– до 07.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

До 15.07.2020

ЗВІТИ/ДАНІ

Докладніше…

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Докладніше…