gototopgototop

РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2019 ЗАВЕРШЕНО


ТЕРМІН
РЕЄСТРАЦІЇ

З 05 лютого до 25 березня

Керівники закладів освіти зможуть сформувати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

У Дніпропетровській та Запорізькій областях обробку реєстраційних документів учасників ЗНО здійснює Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

ОСНОВНІ
НОРМАТИВНІ
ДОКУМЕНТИ

1. Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2015 р. № 533, зі змінами, унесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. N 1033).

2. Календарний план підготовки та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 28.09.2018 N 1036.

3. Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (Порядок), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25.

ВІДСТЕЖЕННЯ
СТАНУ ОБРОБКИ
РЕЄСТРАЦІЙНИХ
ДОКУМЕНТІВ

Дізнатися про стан оброблення реєстраційних документів можливо в он-лайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайті за номером реєстраційної картки. Докладніше…

ОТРИМАННЯ
ДОКУМЕНТІВ, ЩО
ПІДТВЕРДЖУЮТЬ
РЕЄСТРАЦІЮ

За умови успішної реєстрації ДпРЦОЯО надішле кожному зареєстрованому учаснику ЗНО:

Сертифікат ЗНО 2019;

реєстраційне повідомлення учасника ЗНО;

інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік».

Особам, які складатимуть ДПА у формі ЗНО, – за адресою навчального закладу, де вони навчаються.

Випускникам минулих років, – за адресою, яку вони вказали в реєстраційній картці.

Категорії осіб, документи про підтвердження реєстрації яких зберігаються в регіональному центрі. Докладніше…

Для кожного учасника ЗНО на сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому! Зайти на інформаційну сторінку також можна скориставшись кнопкою на нашому сайті. Інформаційна сторінка є особистим джерелом інформації для кожного учасника ЗНО. Вона містить у собі реєстраційні дані особи, з неї учасники ЗНО роздруковують запрошення-перепустки до пунктів ЗНО, а після проходження ЗНО – інформаційну картку з результатами ЗНО.

ВІДМОВА В
РЕЄСТРАЦІЇ ТА
ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в ЗНО на підставі:
1) ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
2) надання недостовірної інформації;
3) подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
4) відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого терміну реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційні документи) або перереєстрації;
5) неналежного оформлення документів, потрібних для реєстрації;
6) неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку***.

У випадку прийняття рішення про відмову в реєстрації Вам будуть надіслані рекомендованим поштовим відправленням: витяг з протоколу регламентної комісії, де буде зазначено причину відмови та документи, надані Вами для реєстрації. Особі з особливими освітніми потребами, для якої неможливо створити особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО, ДпРЦОЯО повертає не оригінал, а завірену копію наданого нею медичного висновку.

ВІДМОВА ВІД
УЧАСТІ В ЗНО
ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Якщо Ви з певних причин не можете взяти участь у ЗНО-2019, то не пізніше ніж за п'ять тижнів до початку проведення основної сесії ЗНО надішліть до ДпРЦОЯО раніше отриманий Сертифікат ЗНО 2019 і заяву про відмову в реєстрації.