gototopgototop

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЗНО!

 

Якщо з поважної причини Ви не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з одного або кількох предметів, зверніться до Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) протягом п’яти робочих днів із дня проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення), із відповідною заявою (якщо пропущено тестування з двох та більше предметів, заяву з кожного предмета тестування потрібно оформлювати окремо), у якій зазначте причину, чому Ви не змогли взяти участь у певному тестуванні. До заяви обов’язково додайте документ(ти), що підтверджує(ють) причину, яка унеможливила проходження Вами тестування у визначені терміни, а також копію сертифіката учасника ЗНО-2019.

 

Рішення про реєстрацію абітурієнтів для участі в додатковій сесії ЗНО ухвалює регламентна комісія при ДпРЦОЯО, яка з’ясовує достовірності обставин і фактів, що дає можливість особі взяти участь у додатковій сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (підпункт 5 пункту 4 Положення про регламентну комісію при регіональному центрі оцінювання якості освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 26 грудня 2014 року № 1526).

 

Особливості подання документів для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії визначають Умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, що розробляє та затверджує Український центр оцінювання якості освіти.

 

Заяву та інші документи Вам потрібно подати безпосередньо до ДпРЦОЯО або надіслати поштовим відправленням на адресу: ДпРЦОЯО, вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що через роботу пошти, документи можуть затриматися, унаслідок чого буде неможливим подати їх у визначений термін, тому Ви повинні подбати про швидші способи доставки документів до ДпРЦОЯО або подати документи особисто.

 

Графік подання заяв щодо участі в додатковій сесії ЗНО-2019

Предмет ЗНО

Терміни

Математика

21-27.05.2019

Українська мова і література

23-29.05.2019

Іспанська мова

27-31.05.2019

Німецька мова

Французька мова

Англійська мова

28.05-03.06.2019

Фізика

30.05-05.06.2019

Історія України

04-10.06.2019

Біологія

06-12.06.2019

Географія

11-17.06.2019

Хімія

13-19.06.2019

 

ПЕРЕЛІК ПОВАЖНИХ ПРИЧИН ТА ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВАМ ПОТРІБНО ПОДАТИ ДО ДпРЦОЯО ДЛЯ РОЗГЛЯДУ
МОЖЛИВОСТІ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2019

Причини,
що перешкодили взяти участь в основній сесії ЗНО

Документи,
які потрібно подати на розгляд регламентної комісії при ДпРЦОЯО

Участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, тренувальних зборах із підготовки до них

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Копія наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Перебування в дорозі до/з місць проведення міжнародних, всеукраїнських заходів (змагань, конкурсів, олімпіад, турнірах тощо) та/або тренувальних зборів

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Копія наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу, а також копії відповідних проїзних документів або копію розпорядчого документа, де зазначено строки перебування в дорозі.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Один з документів*, зазначених в абзацах 2–5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.
*Зразок довідки 095/о, зразок довідки 027/о, зразок довідки 086/о.

Стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Копія акта чи довідки, виданої підрозділом Державної служби України з надзвичайних ситуацій або житлово-експлуатаційною організацією, або підприємством, установою, організацією, що здійснює експлуатацію будинку, або об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку, або Українським гідрометеорологічним центром.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що трапилося до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за п’ять календарних днів

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Документ, виданий Національною поліцією України, який підтверджує звернення особи у зв’язку із викраденням документа, або копію відповідної постанови слідчого, або талон-повідомлення, форма якого затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06 листопада 2015 року № 1377, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 грудня 2015 року за № 1498/27943. Рішення про допуск до участі в додатковій сесії з певного навчального предмета приймається регламентною комісією лише у випадку, якщо підтвердний документ видано не пізніше дати проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Копія свідоцтва про смерть (або копію одного з документів, передбачених підпунктами а, б, ґ, е пункту 1 глави 5 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року № 52/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2000 року за № 719/4940 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24 грудня 2010 року № 3307/5)), та копію документа, що підтверджує родинність по крові або шлюбу з померлим.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Інша причина

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Довідка або інший документ, виданий установою, до компетенції якої належить фіксація певних фактів.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Участь у тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через різке погіршення стану здоров’я або виникнення в пункті ЗНО інших обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров’я учасника зовнішнього оцінювання, і бажання пройти зовнішнє оцінювання з цього навчального предмета під час додаткової сесії

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Разом із заявою особи, які брали участь в основній сесії зовнішнього оцінювання, але не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи з певного навчального предмета через різке погіршення стану здоров'я, повинні подати до регламентної комісії один із документів, зазначених в абзацах 2 – 5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Участь у тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через допущення щодо учасника порушення процедури проведення ЗНО, і бажання учасника пройти зовнішнє оцінювання з цього навчального предмета під час додаткової сесії

1. Апеляційна заява про порушення процедури проведення ЗНО з проханням про реєстрацію для участі в додатковій сесії (прийом відповідної заяви здійснюють у день проведення ЗНО в ПТ до виходу особи з нього). Бланк апеляційної заяви надають у ПТ на прохання абітурієнта.
Рішення про участь у додатковій сесії приймається регламентною комісією в разі встановлення факту порушення процедури проведення ЗНО, що впливає на об’єктивність результату зовнішнього оцінювання. Особа допускається до проходження зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час додаткової сесії за умови задоволення апеляційною комісією клопотання про анулювання відповідного результату зовнішнього оцінювання. Пам’ятайте, що факт написання апеляційної заяви не є гарантією автоматичної реєстрації для участі в додатковій сесії!

 

Разом з документом, що підтверджує певні події та факти, оформленим іноземною мовою, має подаватися його нотаріально засвідчений переклад українською мовою.

 

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщуються у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів).

 

Пункти проведення додаткової сесії ЗНО створюють, як правило, у м. Дніпро