gototopgototop

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЗНО!

 

Якщо з поважної причини Ви не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з одного або кількох предметів, зверніться до Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) протягом п’яти робочих днів із дня проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення), із відповідною заявою (якщо пропущено тестування з двох та більше предметів, заяву з кожного предмета тестування потрібно оформлювати окремо), у якій зазначте причину, чому Ви не змогли взяти участь у певному тестуванні. До заяви обов’язково додайте документ(ти), що підтверджує(ють) причину, яка унеможливила проходження Вами тестування у визначені терміни, а також копію сертифіката учасника ЗНО-2019.

 

Рішення про реєстрацію абітурієнтів для участі в додатковій сесії ЗНО ухвалює регламентна комісія при ДпРЦОЯО, яка з’ясовує достовірності обставин і фактів, що дає можливість особі взяти участь у додатковій сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (підпункт 5 пункту 4 Положення про регламентну комісію при регіональному центрі оцінювання якості освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 26 грудня 2014 року № 1526).

 

Інформація за наслідками розгляду регламентною комісією при Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти звернень громадян щодо реєстрації на додаткову сесію.

 

Особливості подання документів для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії визначають Умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, наказ Українського центру оцінювання якості освіти "Про внесення змін до Умов участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання".

 

Заяву та інші документи Вам потрібно подати безпосередньо до ДпРЦОЯО або надіслати поштовим відправленням на адресу: ДпРЦОЯО, вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що через роботу пошти, документи можуть затриматися, унаслідок чого буде неможливим подати їх у визначений термін, тому Ви повинні подбати про швидші способи доставки документів до ДпРЦОЯО або подати документи особисто.

 

Графік подання заяв щодо участі в додатковій сесії ЗНО-2019

Предмет ЗНО

Терміни

Математика

21-27.05.2019

Українська мова і література

23-29.05.2019

Іспанська мова

27-31.05.2019

Німецька мова

Французька мова

Англійська мова

28.05-03.06.2019

Фізика

30.05-05.06.2019

Історія України

04-10.06.2019

Біологія

06-12.06.2019

Географія

11-17.06.2019

Хімія

13-19.06.2019

 

ПЕРЕЛІК ПОВАЖНИХ ПРИЧИН ТА ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВАМ ПОТРІБНО ПОДАТИ ДО ДпРЦОЯО ДЛЯ РОЗГЛЯДУ
МОЖЛИВОСТІ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2019

Причини,
що перешкодили взяти участь в основній сесії ЗНО

Документи,
які потрібно подати на розгляд регламентної комісії при ДпРЦОЯО

Участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, тренувальних зборах із підготовки до них

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Копія наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Перебування в дорозі до/з місць проведення міжнародних, всеукраїнських заходів (змагань, конкурсів, олімпіад, турнірах тощо) та/або тренувальних зборів

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Копія наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу, а також копії відповідних проїзних документів або копію розпорядчого документа, де зазначено строки перебування в дорозі.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Один з документів*, зазначених в абзацах 2–5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.
*Зразок довідки 095/о, зразок довідки 027/о, зразок довідки 086/о.

Стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Копія акта чи довідки, виданої підрозділом Державної служби України з надзвичайних ситуацій або житлово-експлуатаційною організацією, або підприємством, установою, організацією, що здійснює експлуатацію будинку, або об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку, або Українським гідрометеорологічним центром.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що трапилося до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за п’ять календарних днів

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Документ, виданий Національною поліцією України, який підтверджує звернення особи у зв’язку із викраденням документа, або копію відповідної постанови слідчого, або талон-повідомлення єдиного обліку про прийняття і реєстрацію заяви (повідомлення) про кримінальне правопорушення та іншу подію, виготовлений за зразком, наведеним у додатку 5 до Порядку ведення єдиного обліку в органах (підрозділах) поліції заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 08 лютого 2019 року № 100, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 березня 2019 року за № 223/331494. Рішення про допуск до участі в додатковій сесії з певного навчального предмета приймається регламентною комісією лише у випадку, якщо підтвердний документ видано не пізніше дати проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Копія свідоцтва про смерть (або копію одного з документів, передбачених підпунктами а, б, ґ, е пункту 1 глави 5 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року № 52/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2000 року за № 719/4940 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24 грудня 2010 року № 3307/5)), та копію документа, що підтверджує родинність по крові або шлюбу з померлим.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Інша причина

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Довідка або інший документ, виданий установою, до компетенції якої належить фіксація певних фактів.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Участь у тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через різке погіршення стану здоров’я або виникнення в пункті ЗНО інших обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров’я учасника зовнішнього оцінювання, і бажання пройти зовнішнє оцінювання з цього навчального предмета під час додаткової сесії

1. Заява, де зазначено причину, з якої Ви не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета.
2. Разом із заявою особи, які брали участь в основній сесії зовнішнього оцінювання, але не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи з певного навчального предмета через різке погіршення стану здоров'я, повинні подати до регламентної комісії один із документів, зазначених в абзацах 2 – 5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837.
3. Копія Вашого сертифіката учасника ЗНО-2019.

Бажання учасника пройти зовнішнє оцінювання з певного навчального предмета під час додаткової сесії, через допущення стосовно нього порушення процедури проведення ЗНО

1. Апеляційна заява про порушення процедури проведення ЗНО з проханням про реєстрацію для участі в додатковій сесії (прийом відповідної заяви здійснюють у день проведення ЗНО в ПТ до виходу особи з нього). Бланк апеляційної заяви надають у ПТ на прохання абітурієнта.
Рішення про участь у додатковій сесії приймається регламентною комісією в разі встановлення факту порушення процедури проведення ЗНО, що впливає на об’єктивність результату зовнішнього оцінювання. Особа допускається до проходження зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час додаткової сесії за умови задоволення апеляційною комісією клопотання про анулювання відповідного результату зовнішнього оцінювання. Пам’ятайте, що факт написання апеляційної заяви не є гарантією автоматичної реєстрації для участі в додатковій сесії!

 

Разом з документом, що підтверджує певні події та факти, оформленим іноземною мовою, має подаватися його нотаріально засвідчений переклад українською мовою.

 

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщуються у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів).

 

Ознайомтеся з графіком проведення додаткової сесії:

Предмет ЗНО

Терміни

Математика

26.06.2019

Німецька мова

27.06.2019

Французька мова

01.07.2019

Іспанська мова

02.07.2019

Українська мова і література

03.07.2019

Фізика

04.07.2019

Англійська мова

05.07.2019

Історія України

08.07.2019

Біологія

09.07.2019

Географія

10.07.2019

Хімія

11.07.2019

 

Пункти проведення додаткової сесії ЗНО створюють, як правило, у м. Дніпро