gototopgototop

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2020 РОКУ

Важливо

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок.

З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти пробне тестування вдома:

З 15 до 19 червня зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  • Виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів
  • Отримати свій результат за тестування (до 23 червня 2020 року).

З 17 до 19 червня зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування (до 23 червня 2020 року).

Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж (інформацію щодо часу виконання сертифікаційної роботи та інші інструкції розміщено на першій сторінці зошита) і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня, докладніше...

Нагадуємо, що експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Про можливість отримання в пунктах проведення пробного ЗНО тестового(их) зошиту(ів) буде повідомлено додатково.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО ви можете за посиланням. Український центр оцінювання якості освіти також підготує додаткові інформаційні матеріали, щодо особливостей поводження на пунктах тестувань в умовах карантинних обмежень.

Повернення коштів

Кабінет Міністрів України на засіданні 17 червня ухвалив постанову щодо повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного ЗНО у 2020 році.

Уже з 1 липня розпочнеться процедура повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного ЗНО у 2020 році.

Аби всі зареєстровані учасники пробного ЗНО-2020 змогли швидко і безперешкодно скористатися своїм правом на компенсацію коштів, у сервісі визначення результатів для них розміщено важливе повідомлення. Просимо увійти до сервісу і перевірити актуальність інформації. Її буде використовувати ПриватБанк під час повернення коштів.

Нормативна
база

Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання»

Порядок проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській
та Запорізькій областях у 2020 році, затверджений наказом ДпРЦОЯО від 22.11.2019 № 120

Терміни
реєстрації та
інформація
про особливості
реєстрації

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 тривала з 03 січня 2020 року (з 00:00)
до 24 січня 2020 року (до 24:00).

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі
в основній сесії ЗНО!

Запрошення

В «Особистих кабінетах» учасників пробного ЗНО розміщені запрошення, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування

Маршрути проїзду
до пунктів
проведення
пробного ЗНО

Докладніше…