gototopgototop
Питання та відповіді

Шановні автори!

Тут Ви можете поставити свої запитання щодо участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та отримати компетентні відповіді працівників Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зверніть увагу! Працівники Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти будуть надавати відповіді лише на запитання, що стосуються зовнішнього оцінювання навчальних досягнень бажаючих вступити до вищих навчальних закладів.
Такими є питання про:

 • процедуру проведення тестування;
 • процедуру проходження реєстрації;
 • методику визначення результатів;
 • загальні питання, що стосуються змісту тестів;
 • організацію перевірки робіт учасників тестування;
 • подання та розгляд апеляцій;
 • участь громадськості в контролі за проведенням тестування;
 • оплату праці, залучених до проведення тестування осіб;
 • проведення пробного тестування.

Увага! Питання, які не стосуються вищезазначених проблем будуть вилучатися з бази даних без повідомлення про це автора. Адже підготовка відповідей на такі питання займає багато часу в працівників Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіті та відволікає їх від основної роботи. Зважаючи на це, повідомляємо, що ми НЕ будемо відповідати на питання, що стосуються:

 • проведення державної підсумкової атестації в школах;
 • кількості балів, які є «прохідними»;
 • організації роботи приймальних комісій;
 • оголошення правил прийому до конкретних вищих навчальних закладів і переліку сертифікатів, які потрібно подавати до них;
 • інших питань, що стосуються вступної кампанії.

Для того, щоб Ви отримали оперативну відповідь, переконливо просимо:

 • перед тим, як поставити запитання, заповніть форму, що наведена нижче;
 • запитання формулюйте чітко;
 • прочитати відповіді на запитання, що надавалися раніше. Можливо, це запитання задавали інші автори;
 • не вживати ненормативну лексику або звертатися у формі, що може бути розцінена як образлива (на подібні запитання відповіді не надаються).

Сподіваємося на розуміння.Питання з теми: Права та обов`язки вступника З усіх тем
Тема: Права та обов`язки вступника№ 550
Автор:Мария (Апостолівський район)Дата: 27.05.2018 11:27
Запитання:

Добрый день!Я выбрала на сдачу 3 предмета
На всякий случай,если буду поступать в другой вуз.Сейчас мне говорят,что при поступлении в консерваторию будут считать средний балл всех предметов по ЗНО.Я плохо знаю английский и если я не сдам проходной по этому предмету,то средний балл будет низким.Могу ли я не явиться на сдачу ЗнО по английскому?И не будет ли это считаться как 0 баллов?


Тема: Права та обов`язки вступника№ 545
Автор:Елена (Індустріальний район (м. Дніпро))Дата: 15.05.2018 09:06
Запитання:

Добрый день!
Во-первых, хочу поблагодарить ваш коллектив за компетентные разъяснения. Много полезной информации я почерпнула из ответов. Во-вторых, хочу задать следующий вопрос: смогу ли я во время ЗНО выйти в туалет (например, в середине экзамена) и потом вернуться на место и продолжить писать дальше? Заранее благодарю за ответ.


Тема: Права та обов`язки вступника№ 520
Автор:Олександр (м.Запоріжжя)Дата: 23.04.2018 10:02
Запитання:

Доброго дня! 22 квітня 2018 року у мене викрали паспорт. На даний час знаходжусь не за місцем прописки, заяву вчасно подати не маю можливості. Що мені робити, адже перша сесія вже 22.05.2018.


Тема: Права та обов`язки вступника№ 516
Автор:Юлія (Апостолівський район)Дата: 18.04.2018 00:46
Запитання:

Підкажіть , будь ласка,як бути в ситуації, коли випускниця школи вагітна. На час здачі ЗНО буде 8-й місяць.Чи можна їй цього року не здавати екзамени?


Тема: Права та обов`язки вступника№ 445
Автор:Андрій (Чечеловський/Красногвардійський район міста (м. Дніпро))Дата: 23.03.2018 18:02
Запитання:

Сказано, що можна подати 7 заяв на 4 спеціальності на держ. бюджет. Скажіть, будь ласка, це загалом чи на кожну із спеціальностей по 7 заяв? І в яку кількість ВУЗів можна подавати?(В усі 7)? І рахується саме спеціальніть чи факультет? І якщо спеціальності схожі, в одному ВУЗі, як рахувати тоді кількість заяв?


Тема: Права та обов`язки вступника№ 418
Автор:Барташева Тетяна Олександрівна (м.Запоріжжя. Вознесенівський/Орджонікідзевський район міста)Дата: 20.03.2018 13:46
Запитання:

Учениця 11 класу своєчасно була зареєстрована на ЗНО і отримала всі необхідні документи для проходження ЗНО, але сьогодні, 20 березня, зясувалося, що за станом здоров я вона буде звільнена і від ЗНО, і від ДПА (відповідна довідка медичного закладу буде надана в гімназію 26 березня). Які мої дії, як адміністратора, що відповідає в гімназії за ЗНО і за випускні документи, щодо правильного офрмлення документів про закінчення гімназії цієїю ученицею в даному випадку? Дякую.


Тема: Права та обов`язки вступника№ 366
Автор:Владислав (Центральний/Кіровський район міста (м. Дніпро))Дата: 13.03.2018 13:33
Запитання:

Чи можливо знятися з реєстрації ?


Тема: Права та обов`язки вступника№ 359
Автор:Тетяна Барташева (м.Запоріжжя. Вознесенівський/Орджонікідзевський район міста)Дата: 13.03.2018 08:49
Запитання:

Я працюю заступником директора гімназії та відповідаю за проходження ЗНО випускниками гімназії. Учениця 11 класу, яка вже зареєстрована для проходження ЗНО-2018, за станом здоров я звільнена від ДПА та за станом здоров я не буде брати участі в ЗНО. Як правильно оформити документацію в цьому випадку?


Тема: Права та обов`язки вступника№ 347
Автор:Наталія (Саксаганський район (м. Кривий Ріг))Дата: 08.03.2018 22:11
Запитання:

Переможець ІІІ етапу конкурсу-захисту ндр МАН (3 місце) випускник 11 класу. Базовий компонент - біологія. Відповідно до Положення про ДПА 2014 р. випускник не може бути звільнений від ДПА з біології, оскільки ДПА проходитиме у формі ЗНО і оцінка в 12 балів не може бути виставлена в додаток до атеатата? Чи правильно я зрозуміла? Тоді від атестації з яких предметів може бути звільнений переможець ІІІ етапа? Дякую за відповідь.


Тема: Права та обов`язки вступника№ 288
Автор:Вікторія (Металургійний/Дзержинський район міста (м. Кривий Ріг))Дата: 22.02.2018 16:07
Запитання:

Доброго дня! Скажіть будь-ласка діючу поштову адресу ДРЦОЯО, на яку мені потрібно надіслати документи щодо реєстрації ЗНО.


Тема: Права та обов`язки вступника№ 281
Автор:Наталя (Веселівський район)Дата: 21.02.2018 20:00
Запитання:

Доброго вечора. Випускник - дитина - інвалід, його захворювання є у ПЕРЕЛІКу
захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Але центр може створити йому умови для проходження ЗНО ( Особи, які потребують періодичного здійснення індивідуальних медичних процедур із забезпечення життєдіяльності людини та/або контролю за її станом). Чи може така дитина повністю бути звільненою від проходження ЗНО і ДПА і вступати до ВНЗ , складаючи вступні випробування у формі вступних іспитів


Тема: Права та обов`язки вступника№ 273
Автор:Людмила (Запорізький район)Дата: 20.02.2018 15:39
Запитання:

Добрый день. При регистрации на основное тестирование выпускника прошлых лет программа формирования рег.карты автоматически выбирает предмет для проведения тестирования - укр.язык. Была сформирована регистрационная карта с предметами: укр.язык, биология,химия.
Может ли абитуриент не прийти на сдачу теста ЗНО по укр.языку (если результат теста был в 2016 году)? И в случае не прохождения теста ЗНО (неявка или не прошел порог "сдал") по укр.языку допускается ли абитуриент к прохождению тестов ЗНО по другим выбранным предметам? Спасибо.


Тема: Права та обов`язки вступника№ 271
Автор:Ксенія (Криворізький район)Дата: 20.02.2018 15:00
Запитання:

Добрий день! Чи можу я при вступі використовувати сертифікат ЗНО 2016, якщо я була відчислена з університету? Якщо так, то чи маю я право вступити на бюджет ще раз ?
Дякую.


Тема: Права та обов`язки вступника№ 260
Автор:Людмила (Запорізький район)Дата: 19.02.2018 14:38
Запитання:

Выпускнику прошлых лет необходимо ли обязательно сдавать тест ЗНО по укр.языку?


Тема: Права та обов`язки вступника№ 245
Автор:Анастасия (м.Бердянськ)Дата: 15.02.2018 20:02
Запитання:

Здравствуйте!Скажите,если я сдавала зно в 2016 году, но так как я поняла зно по английскому нужно 2018 года, то можно сдать только один английский сдать в 2018 или нужно и укр мову и лит сдавать?


Поставте своє питанняПошук за №   
Категорія*
Район*
Ім`я*
Питання*
Захист від автоматичного заповнення форми*
* Поля, обов`язкові для заповнювання