«Готуйтеся завчасно, не бійтеся і пам’ятайте, що екзамен легкий»

Наш наступний герой рубрики «Історія успіху» — талановитий випускник ліцею «Інтелект» міста Києва Андрій Черненко.

Цей наполегливий юнак захоплюється малюванням і навіть має певні успіхи в скульптурі. Одначе, попри свою творчу натуру, хлопцеві під силу впоратися і з менш творчими завданнями, як-от правильно виконати всі завдання субтестів з української мови, іноземної мови та математики національного мультипредметного тесту (НМТ) й у підсумку отримати максимальний результат — 600 балів!


Свій високий результат на НМТ Андрій пов’язує з двома основними чинниками: якісною організацією роботи учнівства в ліцеї та цілеспрямованою самостійною підготовкою. «Я навчався в ліцеї, що вважається найкращим закладом у країні», — з гордістю повідомляє юнак. Тут, за його словами, викладачі-предметники створили всі умови, щоб майбутні учасники НМТ добре підготувалися до тестувань. Водночас хлопець додає, що без жаги до знань і повсякденної роботи так успішно підготуватися до проходження тестів не вийшло б: «Мені подобалося вчитися, я відповідально ставився до навчання й виконував усі роботи навіть під час карантинів і війни». Окрім ретельного виконання шкільних завдань, Андрій також самостійно активно готувався до майбутнього іспиту. Для цього він проходив усі можливі тести ЗНО та НМТ минулих років, переконавшись, що «кращого шляху підготуватися немає». Саме тому загальна порада від юнака майбутнім учасникам зовнішніх оцінювань така: «Готуйтеся завчасно, виконуйте варіанти минулих років, аналізуючи помилки, не бійтеся і пам’ятайте, що екзамен легкий».

На нелегкому шляху підготовки до успішного складання «легкого НМТ» Андрія надихав образ багаторазового чемпіона світу та Європи з греко-римської боротьби Жана Беленюка, який, на думку юнака, точно знає, як досягти успіху. Упевнені, що взорування на людей, які важкою щоденною працею досягають вершин в обраній сфері, допоможе Андрієві реалізувати свої плани, серед яких — за десять років стати успішною людиною, яка працює на благо своєї країни. Однак утілити ці плани буде можливо лише в мирній Україні. Тому юнак щиро додає: «Я хочу подякувати українським військовим, нашим захисникам, бо саме вони дали мені можливість залишитися в рідному місті і вивчитися, щоб скласти НМТ успішно та вступити до омріяного вишу»

Приєднуємося до Андрієвих слів вдячності нашим захисникам і захисницям. Віримо в нашу перемогу й переконані, що наша нинішня чудова молодь, яскравим представником якої є Андрій, зробить усе, аби після перемоги Україна стала країною, де хочеться жити.