НМТ–2024: ДОДАТКОВИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ

Протягом 10 – 15 травня триватиме додатковий період реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). У цей період матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли (з поважних причин) зареєструватися під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації.

Зверніть увагу!

Вступникам, які реєструвалися на НМТ в основний період реєстрації, але яким було відмовлено, НЕ ПОТРІБНО СТВОРЮВАТИ НОВИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ. Вони мають у персональному кабінеті, створеному в основний період реєстрації, усунути недоліки та надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру, натиснувши на відповідну кнопку в сервісі.

Вступникам, які  не змогли (з поважних причин) зареєструватися під час основного періоду реєстрації, потрібно, разом з іншими документами, завантажити до персонального кабінету сканкопію / фотокопію  заяви щодо надання можливості пройти НМТ під час додаткових сесій та документа, що підтверджує поважну причину, через яку учасник / учасниця  не зареєструвався / не зареєструвалася під час основного періоду реєстрації.

Докладніше про реєстрацію…