НМТ–2024 за кордоном: розширено перелік країн / міст

Відсьогодні перелік країн і міст, де буде створено тимчасові екзаменаційні центри за кордоном, розширено

Упродовж останнього тижня Донецькому і Херсонському регіональним центрам оцінювання якості освіти спільно з посольствами та консульствами України вдалося досягти домовленостей з міністерствами освіти, представниками неурядових освітніх організацій інших держав щодо можливостей провести НМТ в містах Валенсія  (Королівство Іспанія), Алкмар, Амстердам і Роттердам (Королівство Нідерланди), Кишинів (Республіка Молдова), Лондон (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), Дюссельдорф (Федеративна Республіка Німеччина). Також у місті Нью-Йорк (Сполучені Штати Америки) з’явилася можливість пройти НМТ у додаткову сесію. Уклінно дякуємо всім партнерам, які відгукнулися на наш запит про підтримку!

Попри те, що перелік міст для проходження НМТ розширено, усе ж є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Тож у разі вичерпання місць у певному населеному пункті воно стане недоступним для вибору в сервісі реєстрації.

Станом на 20 березня вже немає вільних місць для проходження НМТ в таких містах, як: Берн (Швейцарія), Бухарест (Румунія), Кельн, Нюрнберг (Німеччина), Прага (Чехія) та Чикаго (США).

Нагадуємо, якщо ви вже створили персональний кабінет і вибрали із запропонованого переліку менш зручний для доїзду населений пункт, а тепер з’явилася більш зручна для вас локація — зможете до 15 квітня 2024 року змінити реєстраційні дані, вибравши місто, ближче до вашого місцеперебування під час проведення НМТ. 

Насамкінець наголосимо, що завдяки підтримці наших закордонних партнерів цьогоріч тимчасові екзаменаційні центри для проведення вступних випробувань на бакалаврат для української молоді, яка через війну вимушено перебуває за кордоном, буде організовано в 54 містах 31 країни.

КраїнаНаселений пункт
Азербайджанська РеспублікаБаку
Велике Герцогство ЛюксембургМерш
ГрузіяТбілісі
Естонська РеспублікаТаллінн
Італійська РеспублікаМілан, Рим
КанадаЕдмонтон, Торонто
Королівство БельгіяБрюссель
Королівство ІспаніяВаленсія
Королівство ДаніяОрхус
Королівство НідерландиАлкмар, Амстердам, Роттердам
Королівство НорвегіяОсло
Королівство ШвеціяСтокгольм
Латвійська РеспублікаРига
Литовська РеспублікаКаунас
Португальська РеспублікаЛісабон
Республіка АвстріяВідень
Республіка БолгаріяВарна, Софія
Республіка МолдоваКишинів
Республіка ПольщаБидгощ, Варшава, Вроцлав, Домброва Горнича, Краків, Люблін
Республіка ХорватіяЗагреб
РумуніяБухарест
Словацька РеспублікаБратислава
Сполучене Королівство Великої Британії та Північної ІрландіїЕдинбург, Лондон
Сполучені Штати АмерикиДетройт, штат Мічиган; Нью-Йорк, штат Нью-Йорк; Сакраменто, штат Каліфорнія; Чикаго, штат Іллінойс
Турецька РеспублікаБельдібі
УгорщинаБудапешт
Федеративна Республіка НімеччинаБерлін, Гамбург, Єна, Кельн, Лейпциг, Мюнхен, Нюрнберг, Пассау, Дюссельдорф
Фінляндська РеспублікаГельсінкі
Французька РеспублікаМарсель, Париж
Чеська РеспублікаБрно, Прага
Швейцарська КонфедераціяБерн