Процедура НМТ-2023

Процедура НМТ-2023

Ознайомтеся з інформацією щодо особливостей роботи з онлайн-тестувальником під час складання національного мультипредметного тесту (НМТ). Докладніше…

Відеоінструкція «НМТ: Онлайн-тестувальник»

Напередодні дня тестування

З 26.05.2023 у зареєстрованих учасників основних сесій з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, у яких зазначено дату, зміну, час (за Києвом) і місце проведення НМТ. Основна сесія НМТ проводитиметься у дві зміни.

Уважно прочитайте запрошення. Переконайтеся, що правильно зрозуміли інформацію про дату і зміну НМТ, знаєте точне місце розташування тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ), прорахуйте час та маршрут доїзду до нього, підготуйте необхідні документи (документ, що посвідчує особу, Сертифікат НМТ-2023 (Сертифікат), запрошення).

У день тестування

У визначений день та час проведення НМТ прибудьте до зазначеного в запрошенні ТЕЦ заздалегідь.

Візьміть із собою:

 • паспорт або інший документ, що посвідчує вашу особу;
 • Сертифікат;
 • запрошення;
 • ручку (папір для чернеток вам видадуть), пляшечку з питною водою без етикетки.

Радимо не брати із собою зайвих речей.

Допуск до ТЕЦ

Допуск до ТЕЦ припиниться за 10 хвилин до початку тестування (о 09:50 (І зміна) / 14:50 (ІІ зміна)). Час допуску до ТЕЦ буде змінено у разі повітряної тривоги.

При вході до ТЕЦ пред’явіть:

 • паспорт або інший документ, що посвідчує вашу особу*;
 • Сертифікат.

* Паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання або інший документ, наведений у частині першій статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Також можете пред’явити електронний паспорт або посвідчення водія за допомогою додатку «Дія».

Увага! Якщо ви запізнитеся або при вході до ТЕЦ не пред’явите документа, що посвідчує особу, ⼀ вас не допустять до участі в тестуванні.

Допуск до аудиторії

1. Знайдіть у списку учасників тестування своє прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), номери аудиторії та робочого місця.

2. За вказівниками пройдіть до потрібної аудиторії.

3. Перед входом пред’явіть документ, що посвідчує особу, старшому інструктору.

4. Залиште речі, не передбачені процедурою НМТ (вимкніть мобільний телефон, попередньо вимкнувши сповіщення про повітряну тривогу), у спеціально відведеному місці.

5. Займіть своє робоче місце, отримайте індивідуальну картку учасника, де вказано логін та пароль доступу до сервісу НМТ, і чекайте на подальші вказівки.

Наголошуємо, що протягом часу, відведеного на виконання тесту, вам заборонено:

 • порушувати правила виконання сертифікаційної роботи, розміщені для ознайомлення в програмному засобі, з використанням якого проводиться НМТ;
 • заважати іншим учасникам;
 • спілкуватися в будь-якій формі з іншими учасниками під час виконання сертифікаційної роботи;
 • мати при собі або на своєму робочому місці друковані або рукописні матеріали, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (мобільні пристрої, флешки, навушники, смартгодинники, фітнес-браслети / -трекери, SIM-карти), а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою НМТ;
 • користуватися ресурсами мережі Інтернет, що не передбачені процедурою НМТ.

Робота в аудиторії

1. За вказівкою старшого інструктора увійдіть на персональну сторінку, увівши логін та пароль доступу до сервісу НМТ.

2. Ознайомтеся з інформацією щодо особливостей проходження НМТ, а також з Інструкцією щодо роботи в сервісі НМТ.

3. Перейдіть до виконання завдань тесту після відповідної вказівки. Докладніше…

Запорукою вашої безпеки та успішної роботи в сервісі НМТ є неухильне виконання вказівок та вимог персоналу ТЕЦ.

У разі порушення процедури тестування вашу роботу в сервісі НМТ буде заблоковано, тож уважно ознайомтеся з визначеними заборонами.


У разі оголошення повітряної тривоги під час проходження НМТ ви маєте неухильно дотримуватися вказівок працівників ТЕЦ, які координуватимуть ваші дії.

Завершення роботи

По завершенні роботи в сервісі НМТ поставте підпис в Аудиторному протоколі, після цього залиште ТЕЦ.

Додаткова сесія

Якщо з поважних причин ви не зможете взяти участі в основній сесії НМТ або брали участь в тестуванні, але не змогли розпочати або завершити роботу, подайте протягом трьох робочих днів із дня проведення тестування відповідну заяву щодо участі в додатковій сесії до регіонального центру оцінювання якості освіти. Докладніше…