Процедура реєстрації

Реєстрація для складання НМТ-2024

(інформацію буде змінено та/або доповнено в залежності від оновлення нормативної бази)

Терміни реєстрації

Основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

Додатковий період реєстрації осіб для участі в додаткових сесіях НМТ триватиме з 10 до 15 травня включно. У цей період матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації.

Учасники реєстрації

Участь в НМТ може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в рік проходження НМТ та зареєструвалася відповідно до вимог законодавства.

Загальна інформація

Реєстрація відбуватиметься дистанційно.

Для реєстрації майбутнім учаснику / учасниці НМТ потрібно буде:

  • створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти;
  • унести в цьому кабінеті необхідні персональні дані;
  • вказати ті предмети, з яких потрібно пройти тестування (вибрати можна буде тільки один предмет із чотирьох, оскільки українська мова, математика та історія України є обов’язковими. Предметом на вибір можна вказати українську літературу, або біологію, або географію, або іноземну мову (англійську, німецьку, французьку або іспанську), або фізику, або хімію);
  • вибрати населений пункт в Україні або за кордоном, де вони перебуватимуть у дні проведення тестування (дана інформація враховується при визначенні місця проходження тестування);
  • завантажити копії реєстраційних документів;

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ). Зміни до реєстраційних даних осіб, які реєструються у додатковий період можна буде внести до 19 травня.

Усі етапи реєстрації згодом будуть докладно описані.

Основні нормативні документи

Порядок проведення національного мультипредметного тесту.

Зверніть увагу! Потенційні учасники НМТ зобов’язані ознайомитися з цим Порядком, що не тільки передбачено процедурою реєстрації (учасник має знати свої права та обов’язки), а й буде корисним під час проходження тестування. Адже в ньому докладно викладено процедуру допуску учасників до ТЕЦ, особливості створення спеціальних умов для складання іспиту особам з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, а також подано інформацію щодо умов участі в додаткових сесіях НМТ.