Результати НМТ / Дублікати сертифікатів / Повторні сертифікати

ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ, ПОВТОРНІ СЕРТИФІКАТИ, РЕЗУЛЬТАТИ НМТ

Результати тестувань та вступна кампанія

У 2024 році, під час вступу до закладів вищої освіти (ЗВО), можна використовувати результати національного мультипредметного тесту (НМТ) 2022, 2023, 2024 років, зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року.


Учасники ЗНО-2021 та НМТ-2022 можуть роздрукувати Інформаційну картку, у якій зазначено результати тестувань, скориставшись сервісом «Інформаційна сторінка учасника ЗНО». Для входу на інформаційну сторінку необхідно ввести номер Сертифіката ЗНО та пін-код, зазначений у ньому, а також рік отримання Сертифіката ЗНО. Інформацію про результати НМТ-2023 за шкалою 100–200 балів розміщено в «Персональних кабінетах учасників НМТ».

Сертифікати ЗНО

У разі потреби у відновленні або заміні сертифікатів зовнішнього оцінювання, що подають під час вступу до ЗВО в поточному році, учасники тестування можуть замовити виготовлення повторного документа про проходження ЗНО (дублікат Сертифіката ЗНО або повторний Сертифікат ЗНО).


Виготовлення та видача дублікатів Сертифікатів і повторних Сертифікатів здійснюється відповідно до Порядку виготовлення та видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 05.02.2018 № 99, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 квітня 2018 року за № 460/341912.

Дублікат сертифіката ЗНО

Дублікат видається у разі:

  1. 1. Втрати, викрадення, знищення Сертифіката.
  2. 2. Пошкодження Сертифіката, що призвело до порушення цілісності інформації.

Докладніше…

Повторний сертифікат ЗНО

Повторні сертифікати видаються у разі:

  1. 1. Наявності в Сертифікаті помилок у написанні прізвища, та/або імені, та/або по батькові особи, якій видано Сертифікат, та/або у назві, та/або серії, та/або номері документа, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні. Докладніше…
  2. 2. Зміни (корекції) статевої належності особи, якій було видано Сертифікат. Докладніше…

Результати НМТ-2023

З 14 травня до 25 червня триває основна сесія НМТ. Додаткова сесія відбудеться 11–19 липня.

Не пізніше 02 липня в «Персональних кабінетах учасників НМТ» буде розміщено інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів.

Інформацію про результати додаткової сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в «Персональних кабінетах учасників НМТ» не пізніше 26 липня.

У персональному кабінеті у вкладці «Результати» буде доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ, необхідної для вступу до ЗВО України.Якщо ж учаснику / учасниці НМТ 2024 року потрібно податидо закордонного закладу освіти оригінал документа, то лише після офіційного оголошення результатів (з 02 липня – для учасників / учасницьосновної сесії, з 26 липня – для учасників/ учасниць додаткової сесії)буде можливо замовити витяг з відомостей результатів НМТ. Докладніше

Результати НМТ-2022

Інформацію про результати НМТ-2022 розміщено на «Інформаційній сторінці учасника ЗНО».


Учасники НМТ-2022, які втратили дані для входу до інформаційної сторінки, мають звернутися до відповідного регіонального центру (бажано за допомогою електронної пошти) та повідомити свої персональні дані, які вводили до спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), під час реєстрації для участі в ЗНО/НМТ 2022 року (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), серію (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу).

Витяг з відомостей результатів НМТ 2022 – 2023 років

Якщо учасникові потрібно подати оригінал документа до закордонного закладу освіти, він може замовити витяг з відомостей результатів НМТ. Докладніше…

Підтвердження факту отримання Сертифіката, який в поточному році закладами вищої освіти не приймається. Згідно із законодавством не здійснюються відновлення та заміна Сертифіката, використання якого при вступі до ЗВО у поточному році не передбачено. Для підтвердження факту отримання такого Сертифіката та результатів ЗНО видається витяг з відомостей результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Виготовлення та видачу витягів здійснює УЦОЯО. Витяги виготовляються на безоплатній основі. Докладніше…