thumbnail

За кілька днів стартує основна сесія ЄВІ / ЄФВВ 2024 року

Основна сесія випробувань для вступу на магістерські програми, а також до аспірантури проходитиме з 24 червня до 15 липня. Учасники ЄВІ / ЄФВВ вже отримали запрошення, тож знають дату, час і місце складання іспитів.
Докладніше
thumbnail

ЄВІ / ЄФВВ-2024: додатковий період реєстрації

Вступники, які не встигли зареєструватися для участі в ЄВІ / ЄФВВ, матимуть змогу це зробити в додатковий період реєстрації – із 17 до 21 червня 2024 року.
Докладніше
thumbnail

ЄВІ / ЄФВВ-2024: розміщено запрошення

Сьогодні, 17 червня, в кабінетах учасників вступних випробувань розміщено запрошення. У них зазначено дату, час і місце проведення єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
Докладніше
thumbnail

БЄФВВ-2024: розміщено запрошення для вступників коледжів

Сьогодні, 12 червня, в кабінетах учасників єдиного фахового вступного випробування з економіки та управління з’явилися запрошення (БЄФВВ). У них зазначено дату, час місце проведення тестування.
Докладніше
thumbnail

ЄВІ / ЄФВВ-2024: понад 245 тисяч учасників проходитимуть тестування в основну сесію

В Українському та регіональних центрах оцінювання якості освіти завершується розподіл учасників, які виявили бажання складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) та проходити єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) під час основної сесії. за робочими місцями в пунктах тестування.
Докладніше