Персональні кабінети учасників НМТ-2023 тимчасово недоступні

До уваги учасників національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023 року! Доступ до ваших персональних кабінетів тимчасово неможливий.

Роботу персональних кабінетів учасників, які проходили НМТ у 2023 році, призупинено на період активної фази реєстрації вступників для участі в НМТ-2024 з метою уникнення непорозумінь. Проте не хвилюйтеся: у вкладці «Результати» буде доступна для формування в PDF-форматі ваша Інформаційна картка результатів  НМТ. 

Перепрошуємо за незручності та просимо учасників минулого року зачекати зі входом до своїх кабінетів. Уже найближчим часом доступ до них буде відновлено.

Принагідно зазначимо: тим учасникам НМТ-2023, які бажають і цього року пройти випробування, для реєстрації потрібно повторно скористатися спеціальним сервісом «Реєстрація для участі в НМТ» (а не минулорічним персональним кабінетом!). Цей сервіс розміщено на головній сторінці нашого сайту одразу після стрічки новин. Для нової реєстрації натисніть на кнопку «Зареєструватися для участі в НМТ-2024» і створіть новий персональний кабінет. Усю необхідну інформацію щодо процедури реєстрації для участі в НМТ 2024 року розміщено у відповідному розділі.