Повернення коштів

Інформація щодо повернення Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти невикористаної частини коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) повертає кошти особам, які були зареєстровані для проходження пробного ЗНО, скористалися спеціальним сервісом на сайті Українського центру оцінювання та подали відповідну заяву. Застерігаємо учасників пробного ЗНО: аби убезпечити себе від шахраїв, не повідомляйте даних щодо банківських карт, терміну їхньої дії та CVV-код стороннім особам. Не надавайте особистої інформації телефоном, адже фахівці Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти не звертаються до учасників із такими запитами!

Нормативна база

Порядок повернення регіональними центрами оцінювання якості освіти невикористаної частини коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році

Загальна інформація

ДпРЦОЯО повертає частину коштів (197 грн 61 коп за одне тестування), сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, які надійшли на рахунок регіонального центру та невикористані в процесі підготовки до проведення пробного тестування у 2022 році.

Зверніть увагу! Кошти сплачуються з рахунку регіонального центру, відкритого для зарахування власних надходжень бюджетних установ в органах Державної казначейської служби України. Отже, проведення платежів буде здійснено Казначейством у черговості пріоритетів воєнного часу.

СКОРОЧЕНИЙ АЛГОРИТМ ПОВЕРНЕННЯ:

1. Учасник авторизується на сервісі «Повернення коштів за пробне ЗНО-2022» (сервіс) обираючи найменування регіонального центру та зазначивши логін та пароль від Особистого кабінету учасника пробного ЗНО.

2. Учасник обирає на сервісі один із варіантів повернення коштів:

  • на спеціальний рахунок Національного банку України для збору коштів на підтримку Збройних Сил України;
  • на особистий (іншої фізичної особи) банківський рахунок.

3. Якщо учасник вирішив повернути кошти на особистий (іншої фізичної особи) банківський рахунок, він зазначає необхідну інформацію та генерує за допомогою сервісу заяву про повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного тестування (заява).

4. Учасник надсилає заяву (до заяви учасник за наявності додає оригінал або копію квитанції чи іншого платіжного документа, який підтверджує внесення плати за проведення пробного ЗНО) на електронну пошту ДпРЦОЯОprobnezno@dp.testportal.gov.ua.

Сервіс для формування заяви

Сервіс «Повернення коштів за пробне ЗНО-2022» розміщено на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Також перейти до нього можна, натиснувши відповідну кнопку в Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО.

Особливості роботи з сервісом

Покрокова інструкція роботи з сервісом.

І. Для використання сервісу учасник авторизується на ньому, зазначивши такі дані:

1) найменування Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

2) логін та пароль доступу до Особистого кабінету учасника пробного ЗНО*.

* Якщо ви забули логін та/або пароль зверніться до нас за посиланням та вкажіть пошту, яку ви зазначали під час реєстрації на пробне ЗНО.

ІІ. На сервісі учасник обирає один із варіантів повернення коштів:

  • на спеціальний рахунок Національного банку України для збору коштів на підтримку Збройних Сил України;
  • на особистий (іншої фізичної особи) банківський рахунок.

Ділити суму коштів для переказу на різні призначення та частини не дозволяється.

Для повернення коштів на особистий (іншої фізичної особи) банківський рахунок учасник:

1. Зазначає в сервісі:

  • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) отримувача коштів (зазначають повністю)*;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер (ІПН) отримувача коштів;
  • платіжні реквізити отримувача коштів (особисті або іншої фізичної особи) за стандартом IBAN (складається з літер UA та 27 символів);
  • за бажанням учасник може надати оновлений номер контактного телефону (відмінний від того, що був зазначений під час реєстрації для участі в пробному ЗНО), за яким можна з ним зв’язатися у разі потреби.

Зверніть увагу! Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) власника рахунку за стандартом IBAN, унесені на сервісі, мають збігатися з прізвищем, іменем, по батькові (за наявності) отримувача коштів, вказаними учасником. Зазначений учасником на сервісі та у заяві отримувач коштів повинен бути власником рахунку – особою, яка відкрила рахунок у банку і має право розпоряджатися коштами на ньому. Просимо учасників пробного ЗНО уважно перевіряти зазначені на сервісі дані, оскільки вносити зміни до згенерованої заяви не можна!

2. Генерує за допомогою сервісу заяву. Для генерації заяви учасник указує свої прізвище, ім’я, як було зазначено під час реєстрації для участі в пробному ЗНО.

Унесення змін до заяви

Унесення змін до заяви після її генерації не допускається. Якщо після генерування заяви учасник виявить помилки в інформації про отримувача коштів та його платіжних реквізитах – він подає заяву щодо повернення коштів до ДпРЦОЯО без використання сервісу.

Такому учаснику потрібно звернутися до нас через електронну пошту (probnezno@dp.testportal.gov.ua) з проханням про надання бланку заяви для заповнення.

Надсилання заяви

Після генерування заяви учасник надсилає її на електронну адресу ДпРЦОЯО для подання заяв: probnezno@dp.testportal.gov.ua

Зверніть увагу! Регіональний центр опрацьовує заяви учасників у порядку їх надходження, тому повідомлення про отримання буде направлено учаснику через деякий час після надходження.

Відстеження перерахування коштів

Після перерахування ДпРЦОЯО коштів на банківській рахунок отримувача в сервісі з’явиться інформація про дату переказу регіональним центром.

Зверніть увагу! Кошти сплачуються з рахунку регіонального центру, відкритого для зарахування власних надходжень бюджетних установ в органах Державної казначейської служби України. Отже, проведення платежів буде здійснено Казначейством у черговості пріоритетів воєнного часу.

Окремі випадки

Якщо отримувачем коштів є фізична особа, яка через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відмітку у паспорті, вона подає заяву до ДпРЦОЯО без використання сервісу.

Такому учаснику потрібно звернутися до нас через електронну пошту (probnezno@dp.testportal.gov.ua) з проханням про надання бланку заяви для заповнення.

Телефони для довідок

(068) 151 16 43