Сертифікація-2024: додатковий період реєстрації

26 січня о 00.01 розпочнеться додатковий період реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників 2024 року й триватиме до 30 січня.

У цей період подати заяви зможуть усі охочі вчителі початкових класів, математики й української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти, а також учителі історії та громадянських дисциплін, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, — незалежно від квоти в тій чи тій області.

Реєстрацію вчителів кожної категорії для проходження сертифікації у 2024 році буде припинено достроково, у разі якщо визначена кількість осіб сформує бланки реєстраційних карток-заяв.

Зауважуємо, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомогою спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Усі документи слід надіслати не пізніше 30 січня.

Перевірити, на якому етапі опрацювання документи, можна скориставшись сервісом на нашому сайті. Для цього достатньо  увести номер реєстраційної картки-заяви.