Сертифікація-2024

09 березня відбудетьсянезалежне тестування вчителів початкової школи, математики та української мови і літератури.

Місце та час проведення незалежного тестування зазначено в листах-викликах, які розміщено в кабінетах учасника сертифікації. Радимо підготувати необхідні документи та матеріали (паспорт, лист-виклик, ручку з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшечку з питною водою без етикетки) та вчасно прибути до пункту тестування.

Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50 за умови пред’явлення ними:

1) паспорта громадянина України, а в разі його відсутності – іншого документа, що посвідчує особу (копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск учасника сертифікації до пункту тестування);

2) листа-виклику.

У разі непред’явлення документа, що посвідчує особу, або пред’явлення його копії учасника не буде допущено до пункту тестування. Якщо персональні дані було змінено після реєстрації для проходження сертифікації, особа має надати відповідний документ, що підтверджує причину розбіжностей.

Зверніть увагу! На вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено Правила проходження у 2024 році незалежного тестування фахових знань та вмінь учасників сертифікації. Просимо ґрунтовно ознайомитись із ними, адже це сприятиме ознайомленню з процедурними вимогами та досягненню успіху.

Докладніше про сертифікацію педагогічних працівників можна дізнатися у відповідному розділі.