Сертифікація вчителів базової середньої освіти: перебіг реєстрації

Завершується основний етап реєстрації вчителів базової середньої освіти для участі в сертифікації. Станом на 9.30 уже сформували реєстраційні картки-заяви 500 учителів математики та 491 учитель української мови і літератури.

Отже, реєстрацію вчителів математики для проходження сертифікації припинено достроково, оскільки вже вичерпано загальнодержавну квоту. 

Зазначимо, що вчителі української мови і літератури, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти, у межах додаткового етапу матимуть змогу подати заяви на участь у процедурах сертифікації незалежно від квоти в тій чи тій області.

Додатковий етап реєстрації триватиме до 11 серпня, однак реєстрацію достроково буде припинено, якщо 500 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

Звертаємо увагу на те, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомогою спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.