«Ваші результати залежать лише від вас»

Сьогодні в рубриці «Історія успіху» розповідаємо про Ольгу Герман — випускницю Вороблевицького закладу загальної середньої освіти I–III ступенів, що на Львівщині.

Ця дівчина — одна з небагатьох, хто цьогоріч на національному мультипредметному тесті (НМТ) отримав 200 балів з кожного предмета. І це чергова сходинка для Ольги на шляху до своєї мрії.

У межах НМТ дівчина проходила тестування з української мови, математики та історії України. Що ж їй допомогло успішно впоратися з усіма трьома субтестами? За її словами, це системна робота впродовж усіх років навчання в школі, наполегливість під час безпосередньої підготовки до складання НМТ, а ще — любов до читання. «З дитинства люблю читати, — говорить Ольга й додає: — Маю маленьку  гордість — особисту домашню бібліотеку».

А ще, безперечно, для успіху на НМТ важлива підтримка оточення — родини, друзів. «Звісно, мені завжди хочеться, щоб мої батьки пишалися мною», — зізнається учасниця НМТ. — Мама й думка про тата додавали мені сил, аби навчатися й отримати за тест такі високі бали». Своєю чергою друзі (до вибору яких дівчина, до речі, ставиться дуже прискіпливо, адже вважає, що «твої друзі — це ти сам») допомагали їй розширювати світогляд й учитися дивитися на світ з різних перспектив. Водночас, як не дивно, найкращими своїми шкільними роками дівчина все ж уважає роки пандемії, коли навчання проходило онлайн, адже саме в цей період, за її словами, у неї з’явилося багато вільного часу, що й дало змогу зосередитися на самостійній підготовці до НМТ за допомогою різноманітних онлайн-курсів і посібників.  

Спираючись на власний досвід, майбутнім учасникам і учасницям НМТ Ольга радить «не лінуватися, займатися структуровано й дисципліновано, шукати додаткову інформацію в Інтернеті». А ще юнка радить не боятися помилитися: «Не бійтеся впасти, бійтеся не злетіти»

Своїм єдиним кумиром у майбутньому Ольга бачить себе, але кращу. Чітке розуміння того, ким і якою вона хоче стати, допомагало й допомагає їй постійно працювати й самовдосконалюватися. А надалі їй у цьому, поза всяким сумнівом, сприятиме ще й навчання в Українському католицькому університеті, куди вона вступила на спеціальність «Економіка та право». Переконані, що роки, проведені в цьому чудовому виші, будуть для дівчини так само плідними, як і попередні шкільні. 

Бажаємо Ользі впевнено рухатися до омріяних життєвих вершин. А всім майбутнім учасникам і учасницям НМТ радимо брати приклад із цієї наполегливої та цілеспрямованої героїні «Історії успіху»

Продовжуйте стежити за новими випусками нашої рубрики й додавайте до своєї скарбнички знань і методик підготовки «хитрики» й перевірені способи отримання на НМТ найвищого результату.