Єднаймося – перемога за нами!

У час страшних випробувань і стоїчної боротьби з ворогом кожен і кожна з нас як ніколи гостро відчуває значущість державних свят — свят, що символізують нашу єдність як народу, наші пріоритети як громадян демократичної країни, нашу силу й незламність як патріотів.

Зараз ці свята набули особливого звучання для всіх українців та українок, хто сповідує правдиві цінності, де б хто не був: на фронті чи в тилу, удома чи за кордоном.

Український і регіональні центри оцінювання якості освіти вітають незламну націю із Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!

Нині наше спільне бажання на всіх — якнайшвидша перемога. Для цього кожен з нас робить усе можливе! Український і регіональні центри оцінювання якості освіти впродовж багатьох років забезпечували прозорий і справедливий доступ вступників до вищої освіти, і цьогоріч ми теж, попри все, зробили якісно свою роботу, бо знаємо: сьогоднішній вступники — це ті, хто вже завтра стане будівничими нової України — сильної, успішної демократичної європейської держави.

Сьогодні наш синьо-жовтий стяг є справжнім символом свободи та нескореності для всього цивілізованого світу. Державне знамено міцно вросло в нашу землю, щоб свідчити — незалежна Українська Держава була, є і буде, як би російський агресор не намагався стерти нашу ідентичність і навіть знищити нас фізично.

Знаємо: ми вистоїмо, бо згуртовані й віддані! Ми переможемо! А головне — зможемо утвердити свою країну такою, про яку мріяли цілі покоління українців й про яку мріємо ми! Усе буде Україна!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!