«Візьміть на себе відповідальність за результат»

Ми продовжуємо серію публікацій «Історія успіху» й нині знайомимо вас з не менш амбітною й успішною учасницею національного мультипредметного тесту (НМТ) Дариною Цебро.

Випускниця гімназії-інтернату №13 м. Києва, переможниця олімпіад, учасниця МАН, координаторка проєкту «PROФОРІЄНТАЦІЯ» від молодіжної громадської організації “UkrTeenScience” прагнула бути найкращою серед однолітків, і їй це вдалося: попри надскладні виклики, дівчина показала на НМТ найвищі результати з усіх трьох обраних нею предметів — української мови, математики та улюбленої біології.

Дарина переконана, що виконати тест на 200 балів під силу будь-кому, якщо ефективно поєднувати менторство викладачів і самодисципліну. А ще — вірити у свої сили. Для цього, щоправда, підготовку найкраще розпочинати  заздалегідь, а літні канікули після закінчення 10 класу варто використати для опанування базових знань з навчальних предметів, щоб узимку, як жартує дівчина, «літній день поберіг нерви». «Саме це наблизить вас до омріяного результату, — говорить  Дарина й водночас радить одноліткам: — Візьміть на себе відповідальність за результат. Не варто нарікати на батьків, учителів, владу, укладачів екзамену, а краще зробити те, що у ваших силах»

Зазираючи в недалеке майбутнє, дівчина прагне бути гідною донькою своїх батьків, адже саме вони, зокрема мама, яка закінчила свого часу школу із золотою медаллю, є для дівчини взірцями. Водночас Дарина бачить себе також «частиною активного покоління українців-патріотів» і мріє розвивати українську біологічну науку. Тож успіх на НМТ вона оцінює як один з перших великих кроків до втілення цієї мрії! 

Упевнені, що поєднання самодисципліни й вміння мріяти допоможе Дарині Цебро бути найкращою й у подальшому.  А вам радимо стежити за новинами на нашому сайті, щоб не пропустити слушних порад від інших успішних 200-бальників.